Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Zmiešala som olej so soľou a vďaka tejto kombinácií sa manželovi uľavilo od bolesti. Toto je kompletný návod ako na to

Mnohí z nás sa niekedy stretávajú s bolesťou hlavy, kĺbov a svalov. Potom sa už len so zaťatými zubami musíte dostaviť k lekárovi a utrácať peniaze za lieky proti bolesti. Samozrejme, to len v tom prípade, ak neviete, ako sa zbaviť bolesti bez použitia liekov.

Problém s užívaním liekov je ten, že sú často návykové a nemajú na organizmus ten najlepší vplyv. Mali by ste vyskúšať niečo na prírodnej báze, pretože sa to lepšie absorbuje a nevyvoláva vedľajšie účinky.

Ako zmierniť bolesť?

домашнее обезболивающее

Najskôr musíte zistiť, aký druh bolesti vás trápi. V prípade, že sa týka pohybového aparátu, pomliaždenín alebo opuchu, poznáme na to správny liek.

Kĺby si vyžadujú osobitnú pozornosť. Ich liečba soľou sa využíva už dlhú dobu a spolu s olejom prispievajú k lepšej aplikácii a vstrebávaniu. Rovnako efektívne to je pri liečbe chrbtice, pretože soľ má vlastnosť ohrievania a uvoľňuje stuhnuté svaly. Táto zmes nedokáže len vyliečiť bolesť kĺbov či chrbtice!

Soľ dokonale vyťahuje vlhkosť a to je dôvod, prečo je jej použitie nevyhnutné pri vážnych opuchoch a modrinách. Jej princíp je podobný ako ten pri jóde, ktorý preniká do kože a vysušuje. Soľ zlepšuje krvný obeh, preto je účinná aj pri liečbe bolesti hlavy a zbavovaní sa toxínov z tela.

Všetko, čo budete potrebovať je soľ a olej. Môže sa jednať o rastlinný alebo viac využiteľnejší olivový.

Recept

  1. Zmiešajte 20 PL nerafinovaného slnečnicového oleja alebo olivového oleja s 10 PL kvalitnej soli.
  2. Umiestnite zmes do uzatvárateľnej nádoby.
  3. Uzatvorte nádobu a nechajte ju stáť 2 dni pri izbovej teplote.
  4. Váš domáci liek je pripravený na použitie!

соль и масло против остеохондроза

Aplikácia:

  1. Procedúra by sa mala vykonávať v ranných hodinách. Skontrolujte si zapálené oblasti, či na nich nemáte drobné poranenie – soľ by sa na ne nemala dostať.
  2. Naneste si zmes tak, aby ste mali na pokožke len tenkú vrstvu. Masírujte si miesto, ale dávajte si pozor, aby ste netlačili príliš silno.
  3. Výsledok bude závisieť od dĺžky masáže. Môžete začať s 3 minútami a postupne zvyšovať čas do 15-20 minút.
  4. Keď skončíte, soľ nezmývajte! Oblasť si len uterákom dosucha pretrite.

Ak vás trápi dlhodobá bolesť, výsledok uvidíte už počas jedného týždňa: nepríjemné pocity budú ustupovať a pri pokračujúcej procedúre zmizne bolesť úplne. Tam, kde lieky z lekární nezaberajú, je potrebné vyskúšať osvedčenejšie metódy!

лечение солью

Na udržanie si zdravých kĺbov nezabudnite pravidelne posilňovať pohybové aparáty. Napríklad taká želatína nie je o nič menej užitočnejšia, ako krátka rozcvička.

Soľ a olej sa nájdu v každej domácnosti a ak to dokáže pomôcť vášmu zdraviu, neváhajte a vyskúšajte!

zdroj: sovkusom.ru

Tiez sa Vam moze pacit