Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Žena si prilepila na čelo niekoľko pásov z alobalu. Tento spôsob liečenia som ešte nevidela!

Metódy alternatívnej medicíny sú v dnešnej dobe veľmi populárne a jej využitie často vedie k pozitívnym výsledkom. Existuje spôsob, s ktorým sa môžete zbaviť rôznych ochorení a uľaviť od bolestí. Strieborné mostíky – unikátna liečebná metóda, ktorú vynašla liečiteľka menom Irina Vasilyeva.

лечение суставов алюминиевой фольгой

Budete potrebovať niekoľko pásikov alobalu, pretože sú zdrojom drahých kovov, ktoré telu chýbajú a sú zdraviu prospešné. Niektorí výskumníci prirovnali jeho efekt s nosením medeného náramku. Ak chcete vedieť prečo a ako aplikovať strieborné mostíky, pokračujte v čítaní tohto článku.

Na prípravu strieborného mostu si vezmete kúsok širokého leukoplastu, na ktorý nalepíte fóliový pásik so šírkou 1 cm. 1,5 cm dĺžky alobalu nalepíte zvisle na leukoplast, nechajte si 1 cm voľného miesta na vrchu aj na spodku a taktiež 1,5 cm voľného priestoru na ľavej aj pravej strane. Priložte si náplasť na ktorékoľvek postihnuté miesto a bolesť zmizne!

волшебное лечение алюминиевой фольгой

Aplikujte na kožu pozdĺž meridiánov na tele. Napríklad, v prípade, že ide o osteochondrózu, lepia sa pozdĺž chrbtice. Na končatinách sa strieborné mostíky prikladajú paralelne s dlhými kosťami. Pre zvýšenie účinku si z pravej aj z ľavej strany od hlavného mostíka prilepte ďalšie dva mostíky.

лечение фольгой

Môj starý otec vždy používal túto metódu, keď mal bolesti pri srdci. Prilepil si fóliou na túto oblasť a bolesť bola preč. Môžete ich pokojne použiť aj pri bronchitíde, ochorení pečene, myozitíde, či pri iných ochoreniach vnútorných orgánov.

лечение фольгой

Širšie náplasti strieborných mostíkov aplikujte na rýchlejšie hojenie jaziev. Na vstrebanie vodorovných a šikmých jaziev prikladajte menšie pásiky. V prípade, že je jazva dlhšia, budete potrebovať pár mostíkov, ktoré priložíte v rozpätí 2-4 cm. Strieborné mostíky vymieňajte raz za tri dni.

Pásiky z alobalu sú vynikajúcou alternatívou k botoxovým injekciám. Pred spaním si ich nalepte na čelo alebo na vrásky v okolí očí. Po 2 týždňoch budú hlboké vrásky viditeľne hladšie.

Ak trpíte vážnejšou diagnózou, poraďte sa o tejto liečbe s vaším lekárom. Nezabudnite sa o článok podeliť aj s vašimi priateľmi!

лечение фольгой

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit