Zdravie a životospráva

Zdravotná sestra vymenila 5 tisíc bábätiek: Neuveriteľný dôvod! Ako to mohla urobiť?

Profesia zdravotnej sestry patrí k povolaniam, ktoré vyžadujú celého človeka. Ide o fyzickú, ale aj psychickú záťaž, ktorá by sa mala vykompenzovať vďakou zo strany pacientov. O to viac šokujúce je riadenie postaršej dámy, ktorá sa priznala k absolútne bizarnému činu.

Zdravotná sestra Elizabet Mwewa pracovala dlhé roky na novorodeneckom oddelení a niekoľko rokov si užívala voľný čas v dôchodku. Všetko sa však veľmi rýchlo zmenilo, keď jej bolo zistené onkologické ochorenie. Prognózy nie sú vôbec pozitívne a utrápená dôchodkyňa sa bojí, že za svoj ohavný čin pôjde do pekla.

Vyšla tak s pravdou von a dúfa, že jej bude odpustené. ,,Za 12 rokov, čo som pracovala na novorodeneckom oddelení v Univerzitnej nemocnici v Zambii, zamenila som asi 5 000 bábätiek,” otvorene priznala. Následne dodala, že to robila pre zábavu a neskôr sa z toho stal zvyk.

Malo ísť o deti, ktoré boli narodené medzi rokmi 1983 až 1995, pričom je staršia žena presvedčená, že ju na takéto konanie dohnal samotný diabol. ,,Nechcem ísť do pekla. Je mi to veľmi ľúto, prosím o odpustenie,” žiada na záver od rodičov vymenených detí.

Tiez sa Vam moze pacit