Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty

Zbohom vráskam vďaka krému, ktorý si vyrobíte doma za pár sekúnd!

Pred časom mi moja kamarátka odporučila domáci krém proti vráskam, ktorý už dlho používa jej mama. A musím povedať, že na svoj vek vyzerá veľmi dobre.

To bol dôvod, prečo som sa rozhodla, že ho vyskúšam aj ja. Neľutujem to. Už po pár dňoch vyzerá moja pleť lepšie. Konečne som našla ten správny prírodný prostriedok na odstránenie vrások!

Recept na prírodný krém proti vráskam

Ingrediencie:

  • 2 tablety vitamínu E (ktorý vytlačíte z kapsúl)
  • 2 kvapky esenciálneho oleja z tymiánu
  • 1 lyžička kokosového oleja

Postup

Zmiešajte všetky tri ingrediencie dokopy a vmasírujte túto zmes na miesta pod očami. Dajte však pozor, aby ste sa vyhli kontaktu s očami.

Nadmerné množstvo krému zotrite z tváre papierovým obrúskom. Tento krém si aplikujte 1 až 2 hodiny pred spaním každý deň.

Upozornenie

Esenciálne oleje sú vysoko koncentrované a silné, a preto je dôležité, aby ste si vždy prečítali údaje o bezpečnosti, ktoré sú uvedené na obale.

Udržujte ich mimo dosahu detí, starších ľudí a domácich zvierat.

Sú určené len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu so sliznicou a očami. Ak došlo ku kontaktu oleja s očami, vypláchnite si ich s rastlinným olejom (napríklad s olivovým olejom) a nie s vodou.

Niektoré oleje môžu podráždiť pokožku u ľudí, ktorí sú príliš citliví.

Odporúčame vám urobiť si kožný test pred tým, ako si aplikujete esenciálny olej na pokožku.

Nakvapkajte si kvapku oleja na zadnú časť zápästia a nechajte ju pôsobiť hodinu a viac. Ak dôjde k podráždeniu alebo začervenaniu pokožky, umyte si ju olivovým olejom a následne studenou vodou.

Tiez sa Vam moze pacit