Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Zbavte sa infekcií prínosových dutín aby za 20 sekúnd, ide o najjednoduchší spôsob

Len málo vecí na svete je horších ako infekcia prínosových dutín. U väčšiny ľudí sa objavujú symptómy ako tečenie z nosa a trvajú 10 dní až 8 týždňov. V horšom prípade ešte dlhšie. Infekciou prínosových dutín trpí viac ako 37 miliónov Američanov.

A čo by ste povedali na to, keď vám povieme, že na liečbu potrebujete iba 20 sekúnd? Všetko čo potrebujete urobiť je pôsobiť tlakom na časť tváre medzi obočím a piť nápoj z jablčného octu, medu, kajanského korenia a citrónu.
Na tvári sú tlakové body, ktoré ak stisnete, môžu vám uľaviť. V prípade infekcie prínosových dutín sa odporúča vyvinúť tlak na miesto medzi obočím, priamo nad nosom. Ide o efektívny spôsob akým podporíte uvoľňovanie hlienu a predídete vysychaniu dutín a ich zápalu.
K tomu si pripravte nápoj, na ktorý potrebujete 1/4 nefiltrovaného a nepasterizovaného jablčného octu, 1/2 pohára vody, 1 PL medu, a šťavu z 1 citrónu.Vodu nechajte zovrieť. Vylejte horúcu vodu do pohára a prilejte jablčný ocot. Zamiešajte. Pridajte med, kajanské korenie a miešajte, až kým sa všetky zložky nerozpustia a neprepoja. Pridajte citrónovú šťavu a vypite. Tento nápoj pite až kým symptómy neustúpia.

Tiez sa Vam moze pacit