Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Tento zázračný a lacný prírodný liek mi dal do poriadku moju pleť. Výražky a akné mi začalo samo o sebe miznúť, že som sa nestihol čudovať

Keď máte problém s kožou, niekedy snívate o existencii magického prostriedku, aby skryl nedostatky. Koža je najviac náchylná ku všetkým druhom poškodenia. Akákoľvek akcie zameraná udržať čistú, tónovanú a hydratovanú niekedy je neúčinná.

Pre niektorých ľudí, problémy, ako je akné, vyrážky, jazvy na koži alebo tmavé škvrny sú vysoko relevantné. Pre ostatných – jedná sa o vzácny jav dráždivých látok, ktoré prinášajú malú škodu samy o sebe zmiznú. Či už to bolo,  použitím obvyklej kozmetiky, skúste si uvariť prírodný prostriedok.

tg

Tu je unikátna metóda na odstránenie škvŕn z kože, tmavých kruhov, vrások, zbaviť sa opuchov pod očami! Avšak, môže byť použitá iba 7 dní. Základom našich liečiv sú surové zemiaky . Skúsme urobiť zázračný liek!

Starostlivosť o pleť pomocou zemiakov

budete potrebovať

  • zemiaky
  • nôž
  • mixér
  • malá miska
  • kozmetické huby

Príprava

Pred čistením umyť zemiaky, a nie po ňom.

Dôkladne očistiť zemiaky. Neutierajte ani neumývajte zemiaky od škrobu ,šťava je veľmi cenná.

bhjn

Nakrájajte zemiaky na plátky s hrúbkou 1,5 cm.

Teraz vyčistiť si tvár ako obvykle (mydlo, voda, olivový olej).

Vezmite plátok zemiaku a začnite masáž tváre v kruhovom pohybe na koži.

3

Polovicu zo zemiakov v mixéri pomelieme do vzniku suspenzie. Odstráňte dužinu a veľké kusy, aby ste vytvorili dosť šťavy, aby pokryzte celú tvár.

4

Naliať šťavu do malej misky. Ak ste zmätení, viskózny textúru, môžete pridať trochu šťava z aloe vera. Nepridávajte vodu!

POSTUP

Naneste na pleť
Aplikovať pomocou hubky šťavu na tvár a nechať vyschnúť na 20 minút a tým dosiahnete efekt masky.

Opäť masáž
Akonáhle sa šťava zaschne, vezmite ďalší kus zemiaka a masírujte pokožku znovu. Tieto kruhové pohyby pomôžu jemne odlupovať kožu. Tento peeling môže byť vykonané na tvár, podpazušie a ďalších oblastiach kože.

5

Opláchnite
dôkladne opláchnite šťavu z tváre teplou vodou. Skladujte zvyšky zemiakov  nie viac ako 4-5 dni.

Zemiaky obsahujú draslík, horčík, fosfor, vitamín B, vďaka čomu sa je ideálny pre starostlivosť o pleť pre mužov aj ženy. Zemiaky sú nepostrádateľné pre opálenie a pre zosvetlenie fúzov.  S touto konkrétnou technikou, budete musieť počkať na dobu do vzniku požadovaného účinku. Výsledok možno očakávať už v 7-8 dní.

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

Tiez sa Vam moze pacit