Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Zahoďte do koša svoju váhu! Toto je najefektívnejší spôsob chudnutia a zbavenia sa celulitídy

Olej z čiernej rascej– veľmi užitočný produkt. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu má mnoho liečivých vlastností: znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, zrýchľuje metabolizmus lipidov, má choleretický a diuretický účinok, odstraňuje baktérie a hnačku. To prispieva nielen k posilneniu imunitného systému, ale aj zníženie hmotnosti.

Čierny rasca chudnutie

ZLOŽENIE

  • 120 dcl pomarančového džúsu
  • 1  čierny rascaový olej
  • 1 lyžica medu

Zjednotiť všetky komponenty v malom kontajneri. Dobre premiešajte, kým sa úplne nerozpustí med. Pite tento nástroj pre pol hodiny pred raňajkami a pred spaním po 1 dcl. Samozrejme nápoj olej z čiernej rasce sa pije 1 mesiac, potom mesiac pauza. Po uplynutí tejto doby môžete opakovať kurz.

2 (31)

Pre zlepšenie účinku spaľovania tukov, rovnako ako ako sa zbaviť celulitídy sa odporúča vykonať zábal s použitím čiernej rasce oleja. Tento nástroj zlepšuje krvný obeh, znižuje opuchy a zabraňuje vzniku “pomarančovej kôry”.

3 (32)

Ako vždy pripomínať o kontraindikáciách: čierny rasca olej nemôže byť použitý v tandeme s liekmi, ktoré znižujú hladinu glukózy v krvi. Znamená tiež nepoužívať tehotným ženám.

zdroj:takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit