Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Vyčistite svoj žalúdok, aktualizujte pečeň a rozlúčte sa s gastritídou!

Verím, že viete, že pečeň je orgán zodpovedný za detoxikáciu nášho tela. Pečeň je jedným zo životne dôležitých orgánov v organizme, ktorý odstraňuje toxíny a zúčastňuje sa mnohých enzymatických procesov dôležitých pre správne fungovanie tela.

Preto je  dôležité, aby naše telo bolo zdravé a funkčné, aby sme zachovali naše zdravie a tiež aby sme predišli ochoreniam pečene, ako je stukovatená pečeň. Preto je dôležité raz za čas prečistiť našu pečeň, a zbaviť ju škodlivín.

Mäta , ktorá má vynikajúce vlastnosti, nám pomôže zlepšiť funkciu pečene. Tento liek si pripravíme dnes s mätou, takže naša pečeň bude môcť správne fungovať s touto zdravou zmesou vitamínov.

Pomocou tejto vitamínovej bombi môžeme detoxifikovať a očistiť pečeň, aby sme mohli zlepšiť činnosť pečene.

Potrebujeme:
– 1 hrsť listov mäty
– citrón
-pomaranč
– voda

Postup:
Budeme potrebovať nádobu s 2 litrami vody a veľkou hrsťou listov mäty piepornej. Varíme 5 minút a necháme odpočívať.

Potom extrahujte šťavu z pomaranča a citrónu. Pridajte do šálky lyžicu strúhanej citrónovej kôry (ktorú očistíme), osladte ju dvoma polievkovými lyžicami medu alebo cukru (kto nechce nemusí).

Nakoniec precedíme vývar z mäty a zmiešame ju s pomarančovou a citrónovou šťavou. Pite denne po celý týždeň, urobte si prestávku a opakujte, ak je to potrebné.

 

Tiez sa Vam moze pacit