Krása a životný štýl, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Vo štvrtok som mala 72 kg, no v sobotu už len 67. Všetko iba vďaka tomuto nápoju

Ludia s nadváhou sa môžu veľmi ľahko stať obeťou cukrovky či vysokého krvného tlaku. Takíto ľudia vďaka robote či iným aktivitám nemajú čas chodiť do posilovne a len málokedy sa stravujú zdravo. 

Zatiaľ čo za rôzne nápoje na chudnutie zaplatíte v lekárniach desiatky až stovky eur, tento nápoj si môžete vyrobiť veľmi ľahko a lacno v pohodlí domova. Pomáha v odbúravaní tukov a taktiež posilňuje imunitný systém. Pripravíte ho z 3 ingredencií, za 5 minút.

Na jednu dennú dávku budeme potrebovať:

1 citrón
60 g petržlenovej vňati
300 ml vody

Ako funguje petržlen

Petržlen pomáha v odbúravaní tuku, pretože pôsobí ako silné diuretikum. Podporuje činnosť obličiek a tak odvádza nadmerné tekutiny z tela. Spolu s vodou sa z tela odstránia aj mnohé toxické látky, ktoré bránia správnemu fungovaniu metabolizmu. Preto sa strava, ktorú konzumujete, nebude ukladať ako tuk ale využije sa na výrobu energie. Po tom, čo petržlen naštartuje organizmus, budete sa cítiť plní energie a menej unavení.

Nápoj pite každé ráno, stačí ak zmixujete všetky ingredencie. Odporúčame ho piť čerstvý.

petrzlen-1024x549

Pitie tohoto nápoja je naozaj zdravé, no všetkého veľa škodí a tak ho odporúčame piť 5 dní za sebou a potom si dať od neho malú pauzu a využiť ho ako skvelý detoxikačný nápoj.

zdroj: wittyfeed

Tiez sa Vam moze pacit