Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Viete čo je príčinou nepríjemného zápachu z úst, o ktorom nikto nevie? Takto sa ho zbavíte aj vy

Ani len zubári si nie sú istí, či práve to môže byť dôvod. Mate zlý dych bez ohľadu na to, koľko osviežovačov dychu použijete? Niektorí ľudia nemôžu nájsť spôsob, ako sa tohto nepríjemného zápachu zbaviť. Častým dôvodom sú totižto kamene na mandliach.

Tieto malé bodky, ktoré si môžete všimnúť na mandliach vám môžu naozaj znepríjemniť dych. Tieto kamene uvoľňujú zápach, ktorý má škaredý, síry zápach.

Mandľové kamene sú v skutočnosti niečo ako zlúčeniny hlienu, baktérií a kalcifikovanej potraviny, ktoré sa zhromažďujú v zadnej časti hrdla.

Pri stvrdnutí môžete mať problém nie len so zápachom z úst, ale taktiež aj s bolesťami pri prehĺtaní jedla. Tieto kamene sa niekedy uvoľnia aj samé, no často musia byť odstraňované chirurgicky. Existuje ešte jedno riešenie tohto problému no pozrite sa na to iba za predpokladu, že mate naozaj silný žalúdok. Kamene ale nemôžu byť veľmi veľké a trvalo upevnené v mandľových jamkách. Ich uvoľnenie môžete docieliť doma aj vy, len na to potrebujete trochu cviku. Pozrite si toto video, aby ste vedeli. ako na to.

zdroj: www.healthyandnaturallife.com

Tiez sa Vam moze pacit