Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Vezmite si lyžičku a o 60 sekúnd zistíte, či ste chorý!

Nasledujúcim spôsobom si môžete skontrolovať, ako ste dobre na tom s dýchacími cestami, črevným traktom, metabolizmom, hormónami, obličkami a zubami.

Je to možno taký, trochu nechutný experiment ale možno vás včas bude varovať, že svoju životosprávu potrebujete zmeniť. Vezmite si lyžičku a prejdite snou po povrchu jazyka. Snažte sa odstrániť povlak v blízkosti vášho hrdla. Potom lyžičku zabalte do igelitového vrecka a dajte pod silné svetlo. Silné svetlo žiarovky urýchľuje rast baktérií, takže čím silnejšia žiarovka, tým je výsledok viditeľnejší. Nechajte 60 sekúnd.

Výsledky:

U zdravých ľudí, bude lyžička čistá. Avšak, ak je príliš veľa podivných farieb a vôni, môže to byť príznak problému s vašimi pľúcami, dýchacími cestami, pečeňou, obličkami, črevami alebo hormónmi. Ak na lyžičke zacítite nepríjemný vôňu, máte problém , ľudia toho nie sú často vedomí.
Pokiaľ máte acetónový dych, môže to znamenať nepríjemnú ketoacidózu alebo metabolickú poruchu, čo spôsobuje cukrovku. Ak máte zápach po amoniaku – je pravdepodobné, že si to odniesli obličky.

Nerobte paniku! S nepríjemným dychom môžu byť často sprevádzané ochorenia mandlí, ďasien alebo zubným kazom.

Tiez sa Vam moze pacit