Krása a životný štýl, Prírodná medicína

Vďaka týmto trom ingredienciám budú vaše nechty silnejšie dlhšie a krajšie. Výsledok príde hneď!

Slávna Coco Chanel povedala, že ruky sú vizitkou ženy, ich dobre upravený vzhľad je jedným z hlavných cieľov nežného pohlavia.

Bohužiaľ, nie každý z nás sa môže pochváliť dokonalým vzhľadom svojich rúk. Našťastie, všetko sa dá napraviť a preto sa s vami podelíme o niekoľko trikov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť jemné ruky a ideálne nechty.

1.Ak nechcete použiť lak alebo iné chemikálie zaťažujúce nechty, potrite si ich cesnakom. Nebojte sa, vôňa sa vyparí hneď, ako si umyjete ruky a hlavne, ak do vody pridáte plátok citrónu. Nachádza sa v ňom veľa vitamínu C, ktorý má blahodarné účinky na stav kožičky okolo nechtov.


2.Chcete, aby vaše nechty rástli rýchlo a ostali stále silné? Vždy si po 5-6. dni odlakujte nechty a doprajte im odpočinok. Môžete im urobiť aj soľný kúpeľ s prídavkom vašich obľúbených éterických olejov – nežnosť rúk bude zaručená. 


3.Pri upratovaní či umývaní riadu noste na rukách gumené rukavice na ochranu pred negatívnymi vplyvmi chemických látok nachádzajúcich sa v čistiacich prostriedkoch.

4.Pripravte si liek, s ktorým budú vaše ruky krásne a zdravé v priebehu niekoľkých minút. Zmiešajte 4 polievkové lyžice olivového oleja s 2 strúčikmi rozpučeného cesnaku a pár kvapkami citrónovej šťavy. Pre ultra-rýchly efekt si namočte vatové tampóny do tejto zmesi a priložte na nechty po dobu 30 minút.

Procedúru môžete praktizovať aj tesne pred spánkom počas nasledujúcich 14 dní. Opakujte každé 3 mesiace.

Neváhajte a skúste to aj vy!

Tiez sa Vam moze pacit