Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Vďaka tomuto kúzelnému receptu sa mi prečistila pečeň, schudla som a obnovili sa mi bunky v tele. To všetko len za 72 hodín

Čistá krv – čistá pečeň. Hlavný orgán ľudského tela môže fungovať aj 600 rokov, ale človek ju dokáže zničiť za 60 rokov. Nevhodná strava a alkohol ničí pečeňové bunky jednu po druhej.

Vieme, ako rýchlo si ju môžete vyčistiť a vrátiť tak telo do poriadku. Za niekoľko dní sa budete cítiť ako znovuzrodení a zažívacie problémy budú minulosťou. Taktiež sa ochránite pred chorobami kardiovaskulárneho systému.

Pripravte si odvar z hrozienok, ktorý aktivuje biochemické procesy v tele, prečistite si krv a pečeň od toxínov.

Pri kúpe sušených hrozienok uprednostnite tie, ktoré sú tmavšie. Mali by byť rovnakej veľkosti, nie príliš tvrdé a nie príliš mäkké.

как очистить печень и кровь

Ako na to?

  • 500ml vody
  • 150g hrozienok

Postup:

  1. Hrozienka dôkladne prepláchnite.
  2. Vodu priveďte do varu a nasypte do nej premyté hrozienka. Varte 20 minút a nechajte ho celú noc lúhovať.
  3. Ráno odvar preceďte a trochu zohrejte.

Všetko je pripravené na konzumáciu! Pite ho ráno na prázdny žalúdok. O 30 minút neskôr sa môžete naraňajkovať. Prevarené hrozienka odporúčame pridať do ovsenej kaše a získate tak výživné a zdravé raňajky. Ak budete piť odvar aspoň 4 dni v mesiaci, uvidíte prvé výsledky!

Pre ešte lepšie prečistenie pečene si do vášho jedálnička pridajte mrkvu, repu, jablká, kapustu, artičoky, špenát, pestrec mariánsky a slivky. Pomôže aj obmedzenie konzumácie mäsa a mliečnych výrobkov.

как очистить печень от токсиновzdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit