Krása a životný štýl

Vaše pery o vás povedia naozaj veľa. Urobte si tento TEST a zistite, čo o sebe možno ani netušíte.

Myslíte si, že sa o človeku dozviete veľa, keď s ním budete hovoriť? Nemáte pravdu. Aj keď budete mlčať, vaše pery prezradia o vás viac, ako si myslíte.

Redakcia „Báječné zdravie“ vás pozýva dozvedieť sa všetko o vašom spoločníkovi na základe tvaru pier. Všetko, čo potrebujete, musíte porovnať tvar pier podľa nasledujúcich obrázkov a nájsť požadovaný tvar.

1.Široké plné pery

Majiteľka týchto pier je veľmi neuvážený človek. Je riskantná a energická, nebojí sa vziať iniciatívu do vlastných rúk a myslí si, že je strojcom vlastného šťastia. Ak sa jej niečo zapáči, musí to mať hneď, a to okamžite.

Od mužov takáto dáma čaká rozhodnosť. Muž jej života by mal byť vynikajúci milenec a byť schopný robiť rozhodnutia. Mamičkin maznáčik a hlupáčik si pri nej miesto nenájdu.

2. Neveľké plné pery

Je to veľmi romantický človek. Jej život sa riadi emóciami, ale nie hlavou. Jej existencia sa skladá zo vzostupov a pádov, ináč to nefunguje. Táto slečna sa vie ideálne vyplakať a preto ju milujú zástupy.

Obraz ideálneho muža pre túto ženu – mix toho, čo čítame v romantických románoch, takže nájsť vhodného partnera je veľmi, ale veľmi ťažká práca.

3. Vrchná pera je väčšia ako spodná

Majiteľka týchto pier je rodený vodca. K práci pristupuje zodpovedne a snaží sa všetko doviesť do konca. Jej krédom je: „Všetko, alebo nič.“ Veľmi rada všetko riadi a v tomto sa cíti ako ryba vo vode.

Muž jej snov by mal byť rovnako ambiciózny a zameraný na dobývaní tých najvyšších výšin. Inak konkurovať s touto ženou je nemožné.

4. Spodná pera je väčšia ako vrchná

Tajomná neznáma – to je to, čo vystihuje nositeľky týchto pier. Vyčnieva z davu. Muži sa jej hádžu pod nohy a ženy ju tajne nenávidia. A takýto stav ju veľmi uspokojuje.

Verí, že s ňou môže byť len jedinečný muž, s ktorým je ochotná stráviť niekoľko času. Táto lámačka mužských sŕdc nemá núdzu o obdivovateľov, ale získať si jej srdce môžu len tí, ktorí zo začiatku o ňu nejavia žiadny záujem. Ale to je len začiatok…

5.Široké tenké pery

Pred vami stojí realistický človek, ktorý si nestavia vzdušné zámky. Neberie si ružové okuliare a aby sa do niekoho zamilovala, musí to byť veľmi výnimočný človek.

Od muža nečaká zvláštne romantické prekvapenia a vynaliezavosť. Pre ňu je dôležitá spoľahlivosť.

6.Neveľké tenké pery

Je to rodený optimista. Pre ňu je príznačný avanturizmus, bez dobrodružstva neprežije ani jeden deň. Táto dievčina rada riskuje a je ochotná zobrať na seba viac, ako je možné. Všetko ostatné sa jej zdá byť nudné a ošumelé.

Je to veľmi silná žena, preto muži sa jej boja. Pri nej môže stáť len taký muž, ako je ona sama. Ten, čo je pod papučou, sa pri nej dlho neohreje.

Tak čo, našla ste sa v týchto profiloch? Alebo ste sa pozreli na svoju priateľku? Napíšte nám svoje reakcia v našich komentároch.

Tiez sa Vam moze pacit