Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty

Úžasná metóda s ktorou sa zbavíte brucha už za 3 týždne!

Odvisnuté brucho je problémom všetkých plných ľudí. Táto nepríjemná udalosť trápi veľa mladých žien a mužov, ktorí radi prevracajú pohárik po práci. Na vine je nesprávny jedálniček, zdravotné problémy a závislosť. Našťastie existuje efektívny spôsob, ako sa zbaviť tuku na bruchu a prinesie veľa zábavy.

Redakcia „Báječné zdravie“ je presvedčená, že pravidelná samo masáž brucha v spojení s fyzickým cvičením a správnou výživou premení vašu postavu na nepoznanie.

Masáž brucha pre chudnutie

Môže to byť pravda? Taký jednoduchý, a čo je najdôležitejšie, príjemný spôsob, ktorým sa môžete ľahko zbaviť nenávidených centimetrov a dať svojmu telu požadovaný tvar. Masáž oblasti brucha pomôže nie len zbaviť sa prebytočného množstva, ale táto procedúra zlepšuje stav pokožky a je vynikajúcou prevenciou pre výskyt strií a celulitídy. Vďaka tejto masáži sa taktiež zlepší trávenie.

Keď si osvojíte základné techniky samo masáže, nebudete musieť chodiť do masážneho salónu. Hlavná vec – postupujte podľa navrhnutých pokynov a prvé výsledky sa ukážu už po 2 týždňov.

Inštrukcie
1.Masáž štípaním

Táto technika vám pomôže zohriať brušné svaly, vyhladiť pokožku a zlepšiť jej tón. Ľahnite si na chrbát a relaxujte. Nohy pokrčte v kolenách. Robte ľahké štípavé pohyby v smere hodinových ručičiek a postupne kruh zužujte.

Štípance na bruchu je nutné robiť primeraným spôsobom, aby pokožka na bruchu bola mierne červená. Robte túto techniku 5 minút.


2.Vodná masáž

Ďalšou etapou samo masáže je hydromasáž. Táto masáž dáva silu, zlepšuje tón a figúru tela. Nastavte studenú sprchu na brucho a pohybujte sa v smere hodinových ručičiek.

Bočné časti brucha masírujte zhora nadol. Teplotu vody a silu tlaku môžete regulovať a pravidelne meniť. Takýto trik urýchľuje vznik požadovaného výsledku a zlepší turgor kože. Trite brucho froté uterákom a rýchlo pokračujte. Ešte 5 minút.

3.Rolovanie záhybov

Znova si ľahnite a pokrčte nohy v kolenách. Uchopte záhyby na bruchu a prevaľujte ich medzi prstami. Počas tejto etapy môžu vzniknúť bolesti, ale to vás nemusí vystrašiť. To znamená, že to robíte správne. Upokojte povrch brucha ľahkým hladkaním v smere hodinových ručičiek.

Teraz kĺbmi na rukách rozťahujte kožu na spodku brucha. Robte takým spôsobom, že päsťou budete roztierať záhyb zvislo nadol. Robte túto procedúru 5 minút. Masáž ukončite hladením kože roztvorenými dlaňami.

Voilá! Len 15 minút denne a vytvoríte zázrak. A tu je niekoľko jednoduchých tipov, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa so samo masážou s maximálnou účinnosťou.

1.Masáž brucha je najlepšie robiť hodinu pred jedlom, alebo 2 -3 hodiny po jedle.
2.Počas tohto kurzu nesmiete byť leniví. Všetko by malo byť s mierou. Dôležité je, aby ste počas týždňa niekoľko krát sa venovali aj fyzickému cvičeniu.
3.Aby ste dosiahli želateľný výsledok, musíte sa zdravo a pravidelne stravovať. A taktiež, zabudnite na sladké koláčiky a bonbóny.

Trochu usilovnosti a výsledok nenechá na seba dlho čakať. Pevné bruško a osí pás je vzácny výsledok.

Uchovajte si tento užitočný tip a nezabudnite sa oň podeliť so svojimi priateľmi.

Tiez sa Vam moze pacit