Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Už si viac nebudete schovávať dekolt, vrásky na ňom zmiznú v priebehu pár dní, vďaka týmto efektívnym a lacným maskám

Vzhľad prvých vrások v oblasti krku a šije – skutočná katastrofa pre mnoho žien. Koniec koncov, je to vada, ktorá bráni nosiť obľúbené šaty s hlbokým výstrihom a ďalšie oblečenie. Krásne dámy si musia schovať svoj hrudníka pod rolák alebo nosiť oblečenie bez výstrihu.

Ako vyhladiť vrásky na dekolte

Preto, aby ste sa zbavili vrások je potrebné použiť tieto prírodné prostriedky. Budú stimulovať produkciu kolagénu, vyhladia jemné vrásky a hydratujú pokožku. Tu je recept na efektívnu masky pre regeneráciu a obnovu elasticity kože. Mimochodom, sú veľmi úsporné.

Maska na báze pivovarských kvasníc

2 (71)

ZLOŽENIE

  • 100 g jogurtu
  • 1 polievková lyžica sušených pivovarských kvasníc
  • 1 polievková lyžica oleja z vyklíčených pšeničných zŕn

Zmiešajte všetky ingrediencie do hladka. Masku aplikujte na krk a dekolt, nechajte pôsobiť po dobu 15 minút. Umyť masku studenou vodou. Takýto postup je nevyhnutný robiť 3 krát týždenne.

Maska z banánov a esenciálneho oleja pižma ruže

3 (63)

ZLOŽENIE

  • 1 veľmi zrelý banán
  • 1 polievková lyžica esenciálny olej pižma ruže

Po prvé, pripraviť banánové pyré, pridajte esenciálny olej a dobre premiešajte. Masku aplikujte na krk a dekolt. Nechajte  po dobu 20 minút, potom zmyť studenou vodou. Táto liečba – 3 krát týždenne.

Maska s medu a avokáda

4 (58)

ZLOŽENIE

  • 100 g vlákniny z avokáda
  • 1 polievková lyžica medu

Pripravte avokádo, pridajte med. Zmixujte všetku hmotu, aby sa získala jednotná konzistencia. Masku aplikujte na krk a dekolt masážnymi pohybmi zdola nahor. Po masáži nechať až po dobu 15 minút, potom zmyť studenou vodou.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

Tiez sa Vam moze pacit