Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

Týchto 11 vecí na sebe veľa žien neznáša, ale muži ich milujú a priťahujú ich. Tak čo? Máte ich aj vy?

Ako pravdepodobne každú ženu, aj vás iste mrzia tie malé „nedokonalosti“ vášho tela. Keď sa pozriete na seba do zrkadla, vždy vám niečo nehorázne vadí. No, ak s tým súhlasíte, mali by ste s tým prestať! Aj keď sa všetky nedokonalosti pre vás zdajú byť odpudzujúce, muži ich často pokladajú za veľmi atraktívne. Tím Chillin vás chce povzbudiť k tomu, aby ste svoje telo milovali ako aj k tomu, aby ste sa nebáli odhaľovať tieto „nedostatky“, ktoré priťahujú určite aj vásho partnera.

1. Široké boky

Muži sú fyzicky priťahovaní k ženám so širokými bokmi. Mnohí z nich považujú ženy so širokými bokmi za veľmi sexy, pretože zdôrazňujú ženský pás. Takže sa nemusíte cítiť zle ak aj aj vy máte väčšie boky, bez ohľadu na to, akú celkovú postavu máte, pretože vždy existuje spôsob ako zvýrazniť vaše nádherné krivky.

2. Krivky

Je vedecky dokázané, že sme to len my ženy, ktoré sú tak strašne otrávené tými „extra“ kilami navyše. Nie sú to muži. Podľa posledných štúdií, Kelly Brook je živým príkladom dokonalého ženského tela.

3. Zvodné pery

Tie, ktoré majú veľké pery sa na nich často sťažujú. Nerobte to. Mnohí by takéto pery mali radi, no nemajú a tak si ich nechávajú zväčšovať umelo.

4. Pehy

Od tejto chvíle už nikdy neskrývajte svoje pehy. Mužom pripadajú ženy s pehymi skutočne atraktívne. Hovorí sa, že pehy z nás urobia odlišnými a zvodnými zároveň.

5. Materské znamienka

Rovnako ako pehy, materské znamenka muži milujú tiež. Nezabudnite, že znamienko v blízkosti pier bolo a stále je symbolom krásy, niečoho veľmi zmyselného a sexy.

6. Jamky na krížoch

Bolo preukázané, že tieto jamky na chrbte priťahujú pozornosť všetkých mužov. Zvyčajne ženy s takýmito jamkami majú veľmi dobrú kondíciu. Takže nebojte sa toho, ak je vám jamky vidieť cez blúzku – väčšina mužov to považuje za sexy.

7. Hrubšie stehná

Ďalšia z „chýb“ , ktorá sa vlastne mužom páči sú hrubšie resp. väčšie stehná. Stereotypy sa menia, no obľúbenosž žien s hrubými stehnami tu ostane navždy. Takže ak si nabudúce budete chcieť obliecť minisukňu, urobte to a buďte na svoje stehná hrdá.

8. Červeň na lícach

Ak sa často červenáte, hraje to pri mužoch len vo váš prospech. Nevinný detinský vzhľad robí z mužov bláznov. Zrazu vás chcú bozkávať po celom tele a cítia naliehavú potrebu, aby vás chránili a starali sa o vás.

9. Podmienené návyky

Tieto roztomilé veci, ktoré robíte už prirodzene prídu mužom veľmi krásne. Napríklad to, ako sa dotknete svojich vlasov alebo ako presúvate svoje nohy keď zaspíte. Všetky tieto a mnohé ďalšie maličkosti muži milujú.

10. Hlboký hlas

Väčšina žien má vysoký tón hlas, ale ak ste výnimkou, necíťte sa zle. Muži sú viac priťahovaní k ženám s hlbokými a silným hlasom. Myslia si, že je veľmi zvodný a tajomný.

11. Prirodzená vôňa

Vôňa vašej pokožky z vás robí jedinečnú ženu. Hoci pekný parfém je dobrý spôsob ako pritiahnuť pozornosť, muži si myslia, že okúzľujúca vôňa vašej pokožky je niečím, čomu je veľmi ťažké odolať.

Tiez sa Vam moze pacit