Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Toto vám určite pomôže zbaviť sa PREBYTOČNÉHO TUKU! Jednoduché spôsoby ako schudnúť

26-ročnej Amande sa podarilo len za 1 rok schudnúť skvelých 40kg! Prekvapením je, že nemusela držať nezmyselné diéty, ktoré by jej viac uškodili ako pomohli, a nenavštevovala ani drahé fitness centrá.

Vážila takmer 100kg a keď sa rozhodla zmeniť svoj životný štýl, stalo sa niečo neuveriteľné!

  1. Prvý krok

Aj mierne cvičenie vám pomôže rozlúčiť sa s nadváhou. Postačí len 20 minút intenzívnej aktivity denne. Urýchli sa tým proces chudnutia a taktiež posilníte svoj kardiovaskulárny systém.

  • Chôdza, jazda na bicykli, plávanie, volejbal, chôdza po schodoch – to všetko nevyžaduje prehnané úsilie a preto si môžete vybrať na základe vlastného uváženia.
  1. Druhý krok

Je nutné kontrolovať si množstvo zjedeného jedla. Keďže táto úloha nie je až tak ľahká, ako sa môže na prvý pohľad zdať, musíte vedieť, že vaše telo bude potrebovať určitý čas na prispôsobenie.
Neznamená to však odmietnutie vášho obľúbeneho jedla. Mali by ste si pozorne rozdeľovať porcie a jesť hlavne potraviny bohaté na vlákninu.

  1. Tretí krok

Musíte jesť viac bielkovín. Takáto strava vám pomôže schudnúť rýchlejšie, bez toho, aby ste uškodili svalovému tkanivu. Okrem toho, proteínové výrobky dokážu lepšie uspokojiť váš hlad. Bohužiaľ, tento spôsob chudnutia je kontraindokovaný u ľudí s ochorením srdca.

V súčasnej dobe Amanda neodbočila zo svojej cesty, stále dodržiava tieto základy zdravého štýlu a cíti sa úžasne.

Inšpirujte sa aj vy a vyskúšajte zmeniť svoj život k lepšiemu!

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit