Krása a životný štýl

Toto je recept vďaka ktorému vám narastú vlasy! Lekárom padne sánka!

Neexistuje človek na svete ktorý by nebol spokojný so zdravými a žiarivými vlasmi.

Existuje mnoho spôsobov ako zreštartovať rast vlasov a počas tohto spôsobu ich aj vyživujete a teda budú silnejšie a nebudú tak často vypadávať.

Tento krát vám ukážeme domáci recept ktorý umožní rapídny rast vlasov. Ak teda chcete vedieť z čoho sa skladá tento recept, neprestaňte čítať!

Recept 

Dosiahli sme najdôležitejšiu časť tohto článku, časť v ktorej vám povieme viac o tomto recepte ktorý vám zreštartuje rast vlasov rýchlejším spôsobom.
Denne stratíme okolo 50 až 100 vlasov, z ktorých väčšinu neuvidíme avšak ak zbadáme kúty či niečo podobné, mali by sme sa obávať.

Ingrediencie

• Polovička banánu
• Žĺtko vajcia
• polievková lyžica prírodného medu
• polovica poháru piva

Príprava

Zmiešajte všetky ingrediencie s mixérom až do jemna. Je veľmi dôležité aby bola zmes homogénna a mala by mať krémovú textúru a dobrú konzistenciu, aby ste s touto zmesou mohli dobre manipulovať.

Ako aplikovať tento recept?

Po príprave aplikujte zmes na vašu hlavu, presne na tie miesta kde odkiaľ vám vlasy vypadávajú. Na to miesto následne použite fóliu. Táto fólia zabezpečí aby mohlo byť teplo aplikované na toto miesto a aby mohlo pôsobiť na kožu v tomto mieste. Tak, a teraz počkajte hodinu či dve, a po uplynutí tejto doby by ste mali túto zmes odstrániť umytím si vlasov.

Tento postup by ste mali praktizovať aspoň raz za týždeň aby ste sa uistili, že získate všetky jeho výhody! Taktiež je veľmi dôležité nechať túto zmes pôsobiť počas vyššie uvedenej doby (1-2 hodiny), inak sa výsledky dostavia avšak v značne slabšej podobe!

Tiez sa Vam moze pacit