Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

TOTO je neuveriteľné: Dajte si toto do pupka a zbavte sa kašľa, prechladnutia, bolesti brucha a menštruačných bolestí!

Takže na začiatok by ste mali vedieť, že množstvo expertov na celom svete označuje toto za jednu z najefektívnejších metód domácej liečby na zmierňovanie bolesti. Je to jednoduchá procedúra, ktorá nepotrebuje špeciálne úsilie. A je to veľmi jednoduché – musíte iba umiestniť alkoholom nasiaknutú vatu do vášho pupku! Áno, o to ide! A umiestnením vaty do pupku sa rýchlejšie zbavíte prechladnutia, chrípky, kašľa, bolesti brucha a menštruačných bolestí.

Čo potrebujete urobiť?

 Ako sme povedali, je to veľmi jednoduché. Vezmite si nejakú vatu, namočte ju do 50% alkoholu, a umiestnite ju do vášho pupku. Táto domáca liečba vám pomôže zbaviť sa bolesti a uvoľní vaše telo. Metóda sa tiež používa ak máte chrípku, prechladnutie alebo bolesť svalstva a je to lepšia voľba ako bežná medicína. Takže ak nabudúce prechladnete alebo dostanete chrípku, namočte vatu do alkoholu a položte ju do pupka. Následne na oblasť položte obväz, alebo iba zakryte miesto uterákom či plastovou taškou.

Poznámka

Ako sme už zmienili, metódu môžete použiť aj na menštruačné bolesti. Stlačí si ľahnúť na chrbát a rukami jemne stlačiť pupok. Pri zmierňovaní bolesti brucha iba pridajte trocha soli do alkoholom napitej vaty a vložte vatu do pupka. Určite by ste mali skúsiť túto neuveriteľne jednoduchú ale účinnú metódu! A verte mi – budete šokovaný z výsledkov.

Tiez sa Vam moze pacit