Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Teraz, sa dozviete, ako odstrániť chĺpky doma pomocou jednoduchých ingrediencií, vaša pleť bude ako zamat

Srsť na tvári sa vyskytuje nielen u mužov, ale aj u žien. Sú menej výrazné, ale vedia nás dobre nahnevať. Treba mať na pamäti, že srsť na hornej pere a tváre – je lepšie sa ho zbaviť prirodzenou cestou, čo rozhodne nepoškodí citlivú pokožku tváre.

Ako sa zbaviť ochlpenia

1 (13)

Môžete vyskúšať dva rôzne, ale rovnako účinné spôsoby, ktoré vám dokážu, že odstraňovanie chĺpkov už nie je problém.

prvá metóda

Fúzy u žien sú oveľa tenšie a slabšie, takže môžu byť odstránené bez mechanického pôsobenia. K tomu si môžete pripraviť masku zo zložiek, ktoré nie sú ťažké nájsť. Budete potrebovať:

  • 1 lyžica ovsenej múky
  • 2 lyžice citrónovej šťavy
  • 2 lyžice medu

Zmiešajte všetky ingrediencie do homogénnej hmoty a aplikovať masku na problémové oblasti. Zmes sa nechá na koži po dobu 15 minút. Potom opláchnite teplou vodou a uistite sa, že navlhčená tvár s krémom nie je vyschnutá.

Citrónová šťava je často používaný pre depiláciu.  Použiť túto masku 2-3 krát týždenne asi mesiac, vaša pokožka bude ako satén!

druhá metóda

Pre tých, ktorí chcú odstráneniť chĺpky na tvári , ale nemožno použiť citrónovú šťavu z dôvodu vysokej citlivosti alebo alergie, ponúkame inú možnosť. Budete potrebovať:

  • 0,5 lyžičky kokosového oleja
  • 3 polievkové lyžice múky
  • 4 lyžice vody

Trieť problémové oblasti kokosovým olejom, takže že úplne absorbuje. Teraz zmiešajte vodu a múku do cesta dostanete lepkavú hmotu. Dajte zmes na požadované miesto a počkajte 15 minút zaschnúť masku. Keď sa to stane, vyberte zmrznutú vodu a masírujte opatrnými masážnymi pohybmi.

Počas tohto postupu, sa vytiahne veľa chĺpkov od koreňa a koža bude hydratovaná. Opakovaním tohto postupu 2 krát týždenne, zabudnite použiť iné krémy. Napríklad prostriedky z aloe sú ideálne. Môžete použiť rafinovaný kokosový olej, pretože nielen upokojuje pokožku a vyhladzuje jemné vrásky.

Teraz, keď viete, ako odstrániť chĺpky doma pomocou jednoduchých ingrediencií. Možno ich nabudete nikdy potrebovať. Ale ak sa stane nejaký problém, poznáme riešenie. Podeľte sa so svojimi priateľmi!

zdroj:sovkusom.ru

Tiez sa Vam moze pacit