Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Táto žena jedla 12 dní len banány. Čo sa stalo potom je neuveriteľné!

Ak si chcete chutne a výdatne zamaškrtiť, vezmite si banán. Toto ovocie nás dokážte dlhodobo zasýtiť fruktózou, sacharózou a vlákninou. Vďaka nemu môžete zabudnúť na ťažkosti v žalúdku.

Banány zlepšujú trávenie a funkciu čriev, čím prispievajú k odstraňovaniu škodlivých látok z tela. Okrem iného vám dokážu zdvihnúť náladu tým, že stimulujú produkciu endorfínov v krvi.

Yulia Tarbath je známa dietologička, ktorá prežila 12 dní na konzumácií banánov. Táto jednoduchá diéta jej zmenila život.

Výhody banánov na ľudské telo

Yuliu k tomuto kroku prinútili zdravotné problémy: vysoká hladina cukru v krvi, depresia, hormonálna nerovnováha, zlé trávenie a čo je najdôležitejšie – neschopnosť otehotnieť.

Výsledok na seba nenechal dlho čakať! Zažívacie orgány začali pracovať ako hodinky. Konečne pocítila nevídanú ľahkosť, bola šťastnejšia a pokojnejšia. Zmenila sa aj jej koža, začala byť jemnejšia a sviežejšia. Podarilo sa jej prečistiť telo a získať emocionálnu rovnováhu. Stal sa však ešte jeden zázrak – Yulia otehotnela!

Tu je živý dôkaz toho, ako sú pre nás živiny dôležité. Samozrejme, ak by ste sa rozhodli začať s touto diétou, najskôr sa poraďte s vaším lekárom. Aj v prípade, že s diétou nezačnete, pridajte si banán do vášho jedálnička!

Tiez sa Vam moze pacit