Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Táto technika vás ušetrí od bolesti v krku a zadnej časti hlavy len za 90 sekúnd. Veľmi dobré a osvedčené cvičenie!

Stuhnutý krk je zvyčajne sprevádzaný bolestivých pocitov a obtiažnosti krku. To je obzvlášť cítime pri pokuse otočiť hlavu na stranu. Toto ochorenie spôsobuje osobám, ktoré musia obrátiť celé telo a pozrieť na stranu alebo obzrieť celý.

mnm

To znamená, že keď hovoríme o svalovej rigidite. To sprevádza stuhnutý krk, bolesť hlavy, bolesť v krku, ramien a paží. Aké sú príznaky a ako sa zbaviť bolesti, poviete teraz .

Bolesť v krku a zadnej časti hlavy

Medzi najčastejšie príčinou stuhnutého krku je podvrtnutie svalov, a to najmä čepeli. Tieto svaly ovládajú tretie a štvrté krčné stavce. Tiež príčinou tuhosti môže byť vrodená abnormalita.

PRÍČINY SVALOVÉ KMEŇA

 1. Spíme v nesprávnej polohe, čo vedie k napätiu krku svalov.
 2. Športové zranenia krku.
 3. Akákoľvek činnosť, ktorá zahŕňa neustále otáčanie hlavy.
 4. Zlé držanie tela, napríklad, keď sa človek rýchlo skloní pri práci na počítači.
 5. Nadmerný stres, čo vedie k napätiu v krku.
 6. Nesprávna poloha krku po dlhšiu dobu. Napríklad človek má vo zvyku často telefónovať, priložením telefónu k uchu sa rameno.

Okrem toho, stuhnutý krk môže ukazovať na vznik závažnejších ochorení. Existuje celý rad život ohrozujúcich ľudských ochorení súvisiacich s hypertonikov svaly krku. To môže byť buď zápal mozgu v dôsledku infekcie alebo krvácanie do mozgu.

MOŽNÉ CHOROBY

 1. Osteochondróza krčnej chrbtice
 2. Artritída krčnej chrbtice
 3. Meningitída
 4. Urážka
 5. Encefalitída
 6. Parkinsonizmus

Zakaždým, keď je stuhnutý krk sprevádzaná horúčkou, je vhodné vyhľadať lekársku pomoc za účelom overenia týchto príznakov. Koniec koncov, môžete sa sebapoškodzovať, a to najmä pokiaľ robíte nesprávne cviky na krk a späť.

Ak už trpíte stuhnutým krkom, viete, že ruší z denných aktivít. Ponúkame vám videá a cvičenia , ktoré pomôžu zmierniť bolesť za len 90 sekúnd! Všetko by malo byť vykonané pomaly a plynulo do svalov môže natiahnuť a trochu odpočinúť.

Prajeme vám pevné zdravie!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

Tiez sa Vam moze pacit