Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Super silný liek na kosti a kĺby: Potlačí zápal, odstráni bolesť a obnoví chrupavky

Bolesť kostí a kĺbov často vedú k chronickým zápalovým procesom alebo iným vážnych ochoreniam, zraneniam alebo mŕtvici, ktoré pôvodne nie sú v žiadnej súvislosti. Na vyriešenie týchto ťažkosti je potrebne kĺby premazať a tým predchádzať ich vysušeniu, posilnite si tým kosti a zmiernite zápal.

Niektorý ľudia tvrdia, že bolesť kostí neexistuje. Iba bolesť kĺbov a nervov, ktoré ich obklopujú. Avšak, s postupom času sa ukázalo, že kosť môže samo o sebe byť veľmi bolestivá a vážne podráždená, pretože v priebehu rokov bez riadnej liečby je vysilená.
Boľavé kĺby a kosti, ktoré sú spojené so zranení, môžu byť postihnuté artritídou, dnou , osteoporózou (ochorenie, ktoré oslabuje chrupavku kĺbov a kosti a tie sa začnú navzájom dotýkať) a niektorých auto imunitných ochorení. Môže to byť tiež spôsobené chronickým zápalom, ktorý bude tiež mať vplyv, v priebehu doby, na iné časti tela.

Mnoho chorôb sa prejavilo až následkom chronických zápalov, a preto je obzvlášť dôležité, aby sa týmto zápalom okamžite zabránilo. Ak trpíte bolesťou kosti a kĺbov, je dobré ak by ste si robili tento extra silný prírodný liek, vyrobený zo surovín, ktoré zmierňujú zápal, posilňujú kosti a premazávajú kĺby.

Prírodný liek na úľavu bolesti kostí a kĺbov.

Tento recept obsahuje a kombinuje prísady so špeciálnym liečivými schopnosťami. Zázvor má silný protizápalový účinok, ktorý posilňuje imunitný systém, je prevenciou ochorení a taktiež zabraňuje zhoršeniu stavu.

Ingrediencie:

  • 5 až 6 mrkiev (záleží od veľkosti)
  • ½ lyžičky čierneho korenia
  • 2 cm čerstvého zázvoru
  • 1 cm koreňa kurkumy (alebo ½ lyžičky práškovej)

Príprava:

  • Ak chcete, môžete mrkvu olúpať
  • Očistite zázvor a kurkumu
  • Všetky ingrediencie vložte do mixéra alebo odšťavovača. Mixujte až do vtedy, kým sa nevytvorí jednotná hmota.

Liečba:

Táto dávka by vám mala vystačiť na jeden deň. Vypite 50 až 60 ml, 3x denne, pol hodiny pred raňajkami, obedom a večerou. Ak sa vám hmota zdá príliš tuhá, môžete ju trochu zriediť. Takto budete mať istotu, že do tela dostanete všetky živiny, ktoré potrebujete.

Iné typy na liečbu bolesti kostí a kĺbov:

Ak vás sprevádza táto bolesť, môžete prijímať taktiež denne „infúziu“ zo žihľavy, prasličky alebo brestový (túžobník). Okrem toho, že tieto rastliny sú silné analgetika, stimulujú regeneráciu kosti a premastia kĺby.

zdroj: healthyfoodvision.com

Tiez sa Vam moze pacit