Krása a životný štýl, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Štúdie preukázali, že ženy s veľkým pozadím sú zdravšie a múdrejšie. Tu je 7 dôvodov prečo…

Vedci z Oxfordskej univerzity zistili, že ženy s väčším zadkom majú skvelé zdravie a sú bystrejšie, než ich rovesníčky bez týchto kriviek. K tomuto zisteniu prišli po prieskume 16 000 žien!

Zhromaždili sme pre vás 7 dobrých dôvodov, ktoré potvrdzuje vyššie uvedené tvrdenie.
1.Ako sa ukázalo, veľké pozadie sa páči nielen chlapom, ale zaručuje aj prevenciu pred cukrovku a srdcovými ochoreniami. Ženy majú nižšiu hladinu cholesterolu a hormóny, zodpovedné za spracovanie cukru, sú produkované omnoho lepšie.


2.Výsledky štúdie ukázali, že ženy so širšími bokmi rodia inteligentnejšie deti. Za tento jav je zodpovedné veľké množstvo omega-3 mastných kyselín, ktoré sa hromadia v oblasti zadku a používajú sa pri vývoji mozgu plodu. Okrem toho, pôrod so širšími bokmi je jednoduchší!


3.Podľa profesora, ktorý vedie tím vedcov na univerzite, majú ženy s veľkým pozadím nižšiu hladinu cholesterolu a cukru v krvi.


4.U žien s touto postavou je množstvo hormónu s názvom leptín v normále. Práve on je zodpovedný za vašu váhu a jej regulovanie. Zabraňuje ochoreniam žalúdka, ciev a vzniku cukrovky.


5.Podkožný tuk v oblasti zadku viaže tukové častice a podporuje zdravie srdca.


6.Výskum z univerzít v Kalifornii a Pittsburgu ukázali, že ženy so širšími bokmi žijú dlhšie.


7.Ženy, ktorých pozadie je väčšie ako priemerná veľkosť, trpia chorobami zriedkavejšie, ako tie s chudším pozadím. Samozrejme, jedná sa o ženy s väčším zadkom, nie s obezitou.

Vedci tvrdia, že ak sa vaša postava podobá hruške, potom sa nemáte čoho obávať. Postava podobná jablku – jasné znamenie, že je čas urobiť niečo so svojou fyzičkou.

Tak či onak, prajeme vám, aby ste sa mali rady také, aké ste. Zvnútra aj zvonka. Ak vám tento článok pomohol, nezabudnite ho zdieľať s vašimi priateľmi.

Tiez sa Vam moze pacit