Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Strie, myslíte, že sa ich nedá zbaviť? Mýlite sa, tento magický prostriedok je lacný a jeho výsledky sú neuveriteľné

Koža – najväčší orgán ľudského tela. Stav kože závisí na mnohých faktoroch. V súčasnej dobe, budete vedieť, čo je potrebné urobiť, aby sa povrch kože obnovil a úplne zlikvidoval strie .

Ak niekto hovorí, že je to nemožné, tajomne sa usmejte. Len budete musieť poraziť svoju lenivosť a pokožka budú transformovaná magicky!  Aj na hlboké ryhy, existuje riešenie!

H

Ako odstrániť strie

Žiadny dermatológ vám nepovie, ako odstrániť strie v domácnosti. Je to proces, ktorý vyžaduje úsilie, aj keď nie príliš časovo náročný. Je ľahšie ponúknuť zákazníkovi odstránenie strií s laserom.

To je nákladné a nie vždy na 100%. Komplexný prístup k regenerácii kože s strií – to je iná vec.

Po prvé – maska napína kožu.

Maska z oleja a aspirínu

ZLOŽENIE

  •  aspirín tablety
  • 2 lyžice teplého olivového oleja

POSTUP

  1. Rozpustíme aspirín v malom množstve vody. Mieša sa kaša s teplým olejom.
  2. Naneste teplú masku na kožu na strie a držať po dobu 20 minút. Umyte teplou vodou.

Táto maska by mala byť vykonaná pravidelne, najlepšie každý deň. Verte mi, trochu vytrvalosti, a o mesiac neskôr koža nebudete poznať!

dg

 

Strie môže dokonca byť aj na mladých a chudých telách. Z pomocou dostupných a lacných zdrojov z lekárne, môžete sa ich zbaviť!

Pre lepší efekt k nemu pridáme 1 vajce. Aspoň 2 krát týždenne výsledky budú neuveriteľné.

Je dôležité, k maske s aspirínom začať piť vitamín E kapsule, ako aj vitamínu C. Tieto vitamíny sú lacné, ale vplyv ich príjmu je celkom nápadný. Vitamíny sa vyživujú pokožku zvnútra, pomáha jej získať späťelasticitu.

4 (87)

Odporúčam robiť pohybové aktivity, ktoré zlepšia krvný obeh. Akákoľvek záťaž, aby bola koža viac mladistvá, pružná, atraktívna: plávanie, tanec, beh, čokoľvek.

Striám na koži sa nepáči opálenie a solárium. Vysušujú pokožku a strie sú ešte viditeľnejšie, nezabudnite! Ak budeme slnku, nezabudnite vyživovať pokožku kokosovím olejom, alebo ochranným krémom.

5 (70)

Plašiť sa nie je nutné, len trochu sa snažte a zabudnete na všetky komplexy. A to už veľmi skoro v letnom období!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

Tiez sa Vam moze pacit