Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Stres je zdroj mnohých chorôb, no použitím tejto bylinky ho môžete potlačiť!

Naša myseľ sa stáva preplnenou negatívnymi myšlienkami čo nás vedie k triaške, úzkosti, zvýšenému tepu, závratom, poteniu a nedostatku dychu.

Strach z poníženia, zo smrti, zahanbenia alebo iných negatívnych udalostí ktoré vyzerajú, že nie sú pod vašou kontrolou budú z vás ťažiť energiu a neustále znižovať jej kapacitu vo vašom tele, čo z vás vytvorí človeka bez chute do života.

Stávate sa neistým človekom, tak neistým, že budete niekoľkokrát kontrolovať rôzne veci ktoré robievate, ako napríklad kontrolovať či ste zamkli dvere, či ste vypli svetlo, či ste vypli prívod plynu a podobne.

Depresie, negativita a strach sa stávajú dominantnými emóciami vo vašom živote ktoré vám rozoberajú  tak dlho stavaný život. Nie ste schopný žiť život ktorý ste žili po roky, nie ste schopný normálne fungovať vo vašej práci či doma. Je na čase si uvedomiť, že toto je bludný kruh ktorý vás nikde neprivedie. No našťastie jestvuje bylinka, ktorá vám pomôže v zlepšení vašej psychiky.

Najlepšia legálna a liečiaca bylinka na úzkosti a stres je koreň sladkého drievka(latinsky Glycyrrhiza glabra).

Je to bylinka ktorá má veľkú medicínsku hodnotu a je užitočná pre mnohé ochorenia. Obsahuje zlúčeninu ktorá je podobná kortizolu, je schopná pomôcť telu vysporiadať sa tak so stresom ako aj so stavmi úzkosti.

Taktiež je schopná normalizovať funkčnosť adrenálnych žliaz, upokojuje myseľ a podporuje racionálne myslenie. Rozmeľte kúsok koreňa sladkého drievka a vložte ju do hrnca vriacej vody. Nechajte variť na 30 sekúnd a varič vypnite. Po dvadsiatich minútach čaj oceďte a pridajte lyžičku medu či agáve sirupu. Čaj pite trikrát do dňa.

Tiez sa Vam moze pacit