Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Spravte toto raz týždenne a vaše zuby budú biele ako perly a dokáže zastaviť každý stav ochorenia v ústach a zápach z úst

Ako vybieliť zuby, bez drahého a drastického ošetrenia. Recept na bielenie zubov.

Tento recept na bielenie zubov pomáha prakticky s akýmkoľvek typom ochorenia ďasien, a tým, že okamžite bieli zuby, rozpúšťa kamene a lieči drobné vriedky v ústach.

Pomáha pri parodontopathy, zápalu ďasien, čierneho plaku na zuboch, každý stav ochorenia v ústach a zápach z úst.

Recept na bielenie zubov

potrebujeme:

-1/2 balenia jedlej sódy

-10-20 Kvapiek peroxidu vodíka (lekáreň) alebo 3% vodíka

-4-5 Kvapiek citrónovej šťavy

Treba si pripraviť jednoduchú zubnú pastu:do pol sáčku jedlej sódy, pridajte 10-20 kvapiek peroxidu vodíka zakúpeného v lekárni alebo 3% vodíka a niekoľkými kvapkami citrónu. Vaša pasta na bielenie zubov je pripravená!

Ako ju aplikovať:

Trieť zuby dobre s kúskom vaty namočeným v paste, vo vnútry a vonku, ráno a večer. Citrón neutralizuje jedlú sódu a poskytuje sviežosť. Sóda čistí zuby od kolízie a peroxid vodíka dezinfikuje a bieli zuby. Pozor dávajte aby ste neprehĺtali, v prípade, že sa tak stane, okamžite vypláchnuť.

Po tomto type čistenia sa budete cítiť ako kráľovná: zuby budú tak čisté, že sa budú lesknúť ako perly a mierna citrónová vôňa vám bude ďalej zvyšovať náladu.

Proces je dovolený raz týždenne.

Pre prevenciu a osobnú hygienu, možno vypláchnuť ústa s roztokom peroxidu vodíka (3% vodík): 3 čajové lyžičky peroxidu vodíka rozpusteného v 50 ml teplej vody.

To je vynikajúci a účinný postup vo všetkých chorobných stavov v ústach. Nie je to pekné, ale je to veľmi užitočné.

V takom prípade účinok bielenia zubov zostáva pevný, a zuby zostanú biele po dlhú dobu aj v prípade, že nie sú čistené vatou. Avšak, ak chcete mať tieto účinky – mali by ste to robiť pravidelne.

ZDROJ:healthcareaboveall.com

Tiez sa Vam moze pacit