Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

Ak sa niekto sťažuje na riedke vlasy, mal by si spraviť túto masku a viac sa sťažovať nebude

 Vďaka nášmu modernému životnému štýlu, znečistenému prostrediu, stresu a toxínom v potravinách, začali aj mladí ľudia trpieť plešatosťou. Keď sa niekto sťažuje na vypadávanie vlasov a plešatosť, prvé čo vám napadne je starnutie. Starnutie však nie je jediným vinníkom vypadávania vlasov.

Vypadávanie vlasov je veľkým strašiakom pre obe pohlavia. Ľudia často používajú rôzne metódy na obnovu rastu vlasov a často siahajú po výrobkoch plných chemikálií s mizivými výsledkami. Efektívnejšia možnosť je transplantácia vlasov avšak nie každý si ju môže dovoliť.

Existuje však zázračný recept na rýchlejší rast vlasov, ktorý má veľmi prekvapivé výsledky. Tento spôsob neobsahuje žiadne chemikálie a vôbec nie je finančne nákladný. Recept si môžete pripraviť doma a skladá sa len z troch zložiek!

Recept na rýchly rast vlasov

Zloženie:

  • ricínový olej (2 polievkové lyžice)
  • vaječný žĺtok (1 vajce)
  • med (1 polievková lyžica)

Postup:

Vezmite misku a zmiešajte všetky tieto ingrediencie dohromady tak aby sa zmes poriadne premiešala. Zmes naneste bez problémov na vlasové korienky a po celej dĺžke vlasov. Dajte si potom kúpaciu čiapku a nechajte pôsobiť aspoň 2 hodiny. Následne si poriadne umyte vlasy. Masku používajte aspoň 1 krát do týždňa a po 2 mesiacov sledujte prvé výsledky.

Ricínový olej

Tento olej bol používaný po tisíce rokov už v minulosti na liečbu vypadávania vlasov. Má silné protiplesňové a antibakteriálne vlastnosti. To pomáha eliminovať lupiny, infekcie pokožky hlavy a vlasových folikúl. Kyselina ricínolejová napomáha k zlepšeniu prekrvenia vlasových korienkov a podporuje rast vlasov. Štúdie ukazujú, že má potenciál zlepšiť rast vlasov až 5 krát.

Med

Med je sám o sebe silný antioxidant, ktorý má tiež silné fungicídne a dezinfekčné účinky. V kombinácii s prírodným voskom, všetky tieto vlastnosti robia med perfektným vlasovým kondicionérom, ktorý zabraňuje vypadávaniu vlasov.

Vaječný žĺtok

Vaječný žĺtok je zložený z aminokyselín a proteínov, ktoré predstavujú veľké živiny pre vlasy. Okrem toho obsahuje niekoľko ďalších živín potrebných pre rýchlejší a zdravší rast vlasov. Biotín, obsiahnutý v žĺtku, pomáha pri obnove vlasovej folikuly a korienkov.

Všetky tieto 3 ingrediencie a ich kombinácia, robia perfektnú zmes pre zdravšie a rýchlo rastúce vlasy, pričom výsledky sú ohromujúce. Nie je potrebné, používať drahé prípravky plné chemikálií. Vaše vlasy budú opäť rásť v čo najkratšom čase a vy budete opäť hrdými majiteľkami krásnej hrivy.

zdroj:takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit