Zdravé recepty

Recept na prírodné antibiotikum, ktoré zničia zápal močových ciest neraz už po prvom užití

Ak ste už niekedy mali zápal močových ciest, potom viete, ako nepríjemné to môže byť. Musíte často chodiť na toaletu a malá potreba sa neraz stáva veľmi bolestivú.Najhoršie na tom je, že neraz na nich nezaberajú ani lieky od lekárov. Ak je to aj váš prípad, potom zrejme nastal čas obrátiť sa na prírodné antibiotiká.

Príčiny a výskyt zápalov močových ciest

Zápaly močových ciest sa častejšie vyskytujú u žien ako u mužov, ale postihnúť môžu aj mužov. V súčasnosti zápalom močových trpí takmer každá piata žena na svete.Sú spôsobené baktériami E. Coli a zvyčajne po čase sami od seba odídu.V niektorých prípadoch však môžu spôsobiť vyliečiť cystitídu kombinácii s bolesťami pri močení, krv v moči, bolesti chrbta či dokonca horúčky alebo zimnica.V dnešnom článku vám ponúkneme recept na jedno extra účinné prírodné antibiotikum, ktoré tento druh infekcií dokáže spoľahlivo vyliečiť.

Na jeho prípravu budete potrebovať tieto suroviny:

  • 1 dcl olivového oleja
  • 120 gramov medu
  • 20 gramov citrónovej kôry (dobre umyté vo vlažnej vode s octom)
  • 120 gramov koreňa petržlenu

Príprava

Postupujte nasledovne:

 1) Najprv očistite petržlen a pokrájajte ju na menšie kúsky.

2) Z citrónov získajte kôru a tiež ju nakrájajte na menšie kúsky. Predtým však citróny dôkladne umyte vo vlažnej až teplej vode s pridaním octu alebo sódy, aby ste z nich odstránili postrekovej látky.

3) Teraz vložte nakrájanú petržlen a citrónovú kôru do mixéra. Pridajte k nim med a olivový olej a všetko dobre rozmixujte na jemnú zmes.

4) Vyrobený liek prelejte do sklenenej uzatvárateľnej nádoby a udržujte ho v chladničke.

Užívanie

Tento liek užívajte 3 krát denne, 1 až 2 čajové lyžičky nalačno aspoň 15 minút pred jedlom – pred raňajkami, obedom a večerou.

Užívajte ho pravidelne, až do zlepšenia vášho zdravotného stavu.

Keď si budete vyberať suroviny na tento recept, uprednostnite ich vysokú kvalitu. Med a citróny by mali byť v bio kvalite. Ak takéto nezoženiete, nevadí, ale v takom prípade citróny dôkladne umyte.

Aby ste urýchlili liečbu, vyhýbajte sa pitie kávy a jedenie čokolády či sladkostí, pretože tieto potraviny môžu prispievať k rýchlejšiemu množeniu baktérií v močových cestách.

Tiez sa Vam moze pacit