Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Prírodná maska za 2 minúty sa vyrovná s vráskami a vyživuje pokožku!

Maska s maslom obnoví pokožke mladosť a pružnosť! Ak je koža suchá, tam je peeling, na vrásky potrebný , je nutné, aby ste si pripravili túto masku s malom.

Maslo na tvár

Kombinácia masla a krupice je naozaj životvorná. Krupica obsahuje škrob, rastlinné bielkoviny, vlákninu, pre pokožku je to neoceniteľné jedlo. Použitie takto jednoduchej masky len po jednom ráze, môžete vidieť výborný efekt! Ale, samozrejme, je lepšie absolvovať kúru, aby ste vykonali omladzovací postup počas 7 dní.

Potrebujeme:

1 lyžička maslo
0, 5 lyžičky krupica

Postup:
1. Pre túto masku je veľmi dôležité používať čerstvý a kvalitný olej, nie menej ako 80% obsahu tuku. Maslo roztopte a premiešajte s krupicou.
2. Naneste masku na očistenú tvár po dobu 15 minút. Malo by sa postupovať veľmi rýchlo, pretože krupica okamžite absorbuje vlhkosť a napučí.
3. Masku najprv zmyte teplou vodou a potom studenou vodou.

Koža po tejto maske je veľmi jemná, veľmi hladká, veľmi vyrovnaná! Po maske žiaden krém nie je potrebný  …

Len málo ľudí vie, ale maslo obsahuje retinol, ktorý prispieva k tvorbe častíc kolagénu. Obnovuje pokožku, zázračne zvyšuje jej tón, zanecháva hladkú a príjemnú pleť. Aj v produkte je riboflavín, ktorý pomáha kyslíku preniknúť hlbšie do buniek a urýchliť proces ich obnovy .
Kyselina listová je tiež v masle! Zmäkne pevnú a suchú pokožku a odstráni odumreté bunky. Tento mliečny výrobok obsahuje vápnik, a ten jednoducho transformuje kožu: vyhladzuje nerovnosti odstraňuje drobné závady, takže tvár je  zamat … Vplyv využitie masla v domácnosti, môžete ľahko porovnávať s nákladnými  ošetreniami, ako sú kozmetické injekcie na vyplnenie vrások.
Maslo na pokožku okolo očí je poklad. Aplikujte tenkú vrstvu masla na problémové oblasti predtým, ako sa uložíte do postele, a čoskoro uvidíte, aká bude koža svieža. Ženy, ktoré  použili maslo týmto spôsobom, sa už vzdali iných kozmetických prípravkov na starostlivosť o pokožku očné viečka. Žiadne  jemné vrásky, všetko zmizne!

Maslo pomáha zbaviť sa prasklín na pätách a spôsobuje, že nohy sú hladké a mladé. Je nevyhnutné len natrieť päty pred spaním s olejom a obuť na nohy ponožky z prírodnej bavlny. Po niekoľkých procedúrach vás prekvapí mäkkosť vašich piet..

Drahí čitatelia, vyskúšali ste túto masku? Nezabudnite ukázať svojim priateľom tieto cenovo dostupné recepty, ocenia ich kvalitu!

Tiez sa Vam moze pacit