Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Prikladajte si alebo natierajte, tento chutný produkt na svoju pleť a po pár aplikáciach, bude vaša pokožka znateľne čistejšia

Akné, snáď – najčastejšie kožné ochorenia , ktorým sa trápia nielen teenagery. Kozmetické vady sa často schovávajú pod vrstvou základu, aj keď ste mimo puberty.

Stovky chemických čistiacich prostriedkov poskytujú bleskový efekt, ale cena účinných výrobkov pre mnohých je mimoriadne vysoká. Dobrá vec vyriešiť tento nepríjemný problém je jednoduché, a čo je najdôležitejšie, prírodný produkt – banánovej šupke.

zh

Vlastnosti banán kože

 • Biela časť banánu kože obsahuje veľké množstvo kozmetických vitamínov A, B, C a E.
 • Okrem vitamínov, kôra je bohatá na zinok, železo a mangán – minerálnych látok, ktoré majú protizápalové pôsobenie .
 • Vzhľadom na vysoký obsah škrobu, tento produkt odstraňuje mastný lesk , ako prášok, neupcháva póry, ale čistí ich od toxínov, hydratuje.

tz

Ako používať šupku na tvár

 • Po prvé, je potrebné umyť si tvár s mydlom a vodou alebo penou na umývanie. Po 10 minútach utrite kožu s kusom kože, po 20 minútach umyte teplou vodou znova. Tento postup sa môže vykonávať 2-3 krát za deň. Dobrý spôsob, ako stráviť víkend v starostlivosti o krásu!zhj
 • Banánová šupka s ovsenými vločkami. V mise zmiešajte jeden banán, 2 lyžice medu a jednu tretinu šálky ovsených vločiek. Zmiešajte všetky ingrediencie do hladka. Naneste pastu na vyčistenú pleť s ľahkými pohybmi masážnymi, s výnimkou pleť okolo očí. Po 10 minútach masku treba zmyť teplou vodou a naneste hydratačný ale nie mastný krém.
 • Banánovej šupke s kurkumou. Skutočnosť, že kurkuma je účinný kozmetický prípravok, je známa už dlhú dobu. Jeho protizápalové vlastnosti je hriech nevyužiť v boji proti akné! Potom banánovú šupku umyte a nastrúhať do stavu suspenzie. Mix kaša s kurkumou v pomere 1: 1 a malým množstvom zrieďte s vodou.

  Naneste produkt na čistú pokožku, držať po dobu 15 minút. Potom, masku treba umyť teplou vodou a použiť výživný krém.

  tun

 • Kôra a citrónová šťava. Prírodná kyselina citrónová je schopná nielen zabiť baktérie , ale aj bieliť kožu, ako aj znížiť jazvy. K príprave citrón-banánovú pastu, mix kaša kôry a čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy v pomere 1: 1. Zmes s tampónom alebo štetcom naneste, opláchnite masku po 15 minútach a navlhčite tvár vašim obľúbeným krémom.
 • Banánová šupka a prášok do pečiva. Zmiešajte lyžicu kaše lyžičkou z kôry a polovicou lyžičky prášku do pečiva a vody. Zmes sa privedie do konzistencie hustej smotany. Masku aplikujte na čistú pleť s vatovým tampónom po dobu 15 minút, potom opláchnite teplou vodou a naneste hydratačný krém.Prášok do pečiva má úžasnú schopnosť vyčistiť póry.
 • Takže niektoré z týchto postupov keď vyskúšate pokožka bude znateľne čistejšie, začervenanie a zápal zmizne bez stopy.zfghh

zdroj:sovkusom.ru

Tiez sa Vam moze pacit