Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

Jej priateľ chcel presvedčiť svojich kamarátov, aby ju zmlátili. To, čo sa stalo potom, je niečo neuveriteľné!

Carleigh Hagerová bola krásna a šťastná 25-ročná žena. Spoločne s priateľom Ryanom žili v americkom štáte Indianapolis a veľmi sa milovali. Na fotografiách na sociálnych sieťach pár pôsobil šťastne. V skutočnosti bol ale ich vzťah úplne iný. V noci 22. októbra 2016 takmer došlo k tragédii. Žena sa so svojím príbehom rozhodla podeliť a pomôcť iným ženám, ktoré sa ocitli v podobnej situácii.

Pár bol na svadbe priateľov. Spoločne šli potom s kamarátmi domov. Vtedy začal opitý Ryan urážať Carleigh. Kamarátom navrhol, aby ju zmlátili. Žena to nevydržala a išla spať. Ryan išiel za ňou do izby a brutálne ju napadol.

214804564902sdsa

Jeho kamaráti mu v tom chceli zabrániť, ale on ich vyhnal z domu a začal ženu mlátiť. Našťastie ich známi zavolali na políciu. Policajti, ktorí dorazili na miesto, našli ženu ležať v bezvedomí v kaluži krvi. Ukázalo sa, že jej priateľ jej chcel vytrhnúť jazyk a odrezať ucho. Rany sa žene hojili 3 týždne, trauma jej ale zostane už navždy.

vxxcv

Ryan je vo väzení a čaká ho súd. Žena polícii povedala, že vzťah s jej priateľom bol patologický. Ryan ju často ponižoval a bil. Teraz Carleigh potrebuje peniaze na ďalšiu liečbu a rehabilitáciu. Rozhodla sa so svojím príbehom podeliť aj s ostatnými a dúfa, že tým pomôže aj iným ženám v podobnej situácii. Tvrdí, že „Nikto žene nemá právo povedať, že je k ničomu a že nemá kam utiecť“.

Tiez sa Vam moze pacit