Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Prezradíme Vám ako s pomocou tekvice znížiť vysoký cholesterol, cukor a triglyceridy v krvi

V tomto článku nájdete skutočný príbeh jedného čitateľa, ktorý si s pomocou tekvice znížil svoj vysoký cholesterol.

Podelil sa s nami o svoju skúsenosť s tým, čo dokáže jedna netradičná prírodná liečba, bez žiadnych farmaceutických liekov, urobiť nielen s cholesterolom, ale aj krvným cukrom, tukmi a triglyceridmi v krvi.

No a tu je už jeho príbeh:

Stalo sa mi to pred niekoľkými mesiacmi, keď mi môj profesor ukázal výsledky krvných testov.

A musím povedať, urobili na mňa naozaj dojem.

Vlastne dojem je slabé slovo. Keď som videl hodnoty parametrov moču, cholesterolu, krvného cukru, lipidov a triglyceridov, bol som doslova šokovaný.

Všetky uvedené veličiny vysoko prekračovali normálne hodnoty. Čakal by som, že človek v takom stave by mal byť dávno mŕtvy. No nebol. Ten človek bol stále živý.

Profesor najprv svojou rukou zakrýval meno. Potom, keď ju dal preč, uvidel som na papieri meno. Tým pacientom bol sám profesor.

Preto som sa ho spýtal: „To myslíte vážne? Ale ako? Čo sa stalo?“

Usmial sa na mňa a ukázal mi ďalšiu analýzu krvi so slovami: „Pozri sa na toto a porovnaj to s prvou analýzou. Potom sa pozri na dátumy oboch testov“.

A to som aj urobil. Hodnoty jednotlivých veličín na druhom teste už boli všetky v norme. Táto krv už bola perfektná a bez chýb.

Druhý krát som ostal šokovaný, keď som sa pozrel na dátumy. Rozdiel medzi týmito dvoma testami bol iba 1 mesiac.

Preto som sa ho znova opýtal: „Ako ste to dokázali? Toto je vskutku úžasné!“

Potom mi profesor prezradil, že za tento malý zázrak vďačí svojmu lekárovi. V podstate, jeho lekár mu odporučil jednu netradičnú liečbu, ktorú mu poradil jeho kolega, iný lekár.

Tiež mi prezradil, že túto liečbu vyskúšal už niekoľkokrát a vždy s rovnako skvelými výsledkami.

A dokonca aj sám lekár môjho profesora používa túto liečbu aspoň raz za rok. Buď preventívne alebo vtedy, keď si spraví krvné testy a niektoré zo spomínaných veličín sú mimo normy.

Odporúčame vám, aby ste ju vyskúšali aj vy. Určite nebudete ľutovať.

Ako prírodne znížiť cholesterol, cukor, tuky a triglyceridy v krvi

Tak, no tu už je profesorovo tajomstvo:

Každý týždeň počas 4 týždňov si kúpte v obchode čerstvú oranžovú tekvicu. Každý deň z nej odkrojte 100 až 120 gramový kúsok a zvyšok držte uskladnený v chladničke.

Z odrezaného kúsku olúpte šupu, nakrájajte ho na menšie kúsky, tie vložte surové do ich mixéra, pridajte trocha vody a dobre to rozmixujte, až pokým nezískate hladkú homogénnu zmes.

Pite tento vitamínový nápoj 15 až 20 minút každý deň pred raňajkami.

Určite robte túto kúru pravidelne každý deň počas jedného mesiaca, prípadne vtedy, keď potrebujete znížiť hladinu krvného cholesterolu.

Na čo netreba zabudnúť

Najlepšou vecou na tejto kúre je, že ju máte úplne pod kontrolou.

Nezabudnite však vždy pred jej zahájením a po jej skončení si ísť dať urobiť krvné testy, aby ste si vedeli zmerať jej účinnosť.

Môj profesor mi povedal, že táto kúra nemá žiadne vedľajšie účinky, pretože jediné, čo zahŕňa, je jedna prírodná zelenina a voda (nápoj nikdy neprisladzujte!).

Ako tekvica lieči?

Môj profesor je skvelý chemický inžinier. Preto sa rozhodol preštudovať tekvicu, aby zistil ako funguje.

Pomocou chemickej analýzy v nej našiel látky, ktoré odstraňujú zlý LDL cholesterol z ciev a z tela ho vyplavujú prostredníctvom moču.

Výsledkom toho sa potom človek cíti oveľa lepšie, je plný energie.

Dúfame, že vám tento článok príde na úžitok, a že sa s ním podelíte aj so svojimi priateľmi a známymi. Oni možno tiež potrebujú pomôcť s cholesterolom, cukrom či triglyceridmi v krvi.

Tiez sa Vam moze pacit