Zdravie a životospráva

POZOR: To, čo vidíte, nie sú rezné rany ani útok zvieraťa. Je to vec, ktorú má doma úplne každý!

Jazda na motorke je sama o sebe veľmi nebezpečná, lenže rany, ktoré na sebe tento chlapec má, nie sú od motorky, ale od niečoho, čo takmer každý z nás nosí denne pri sebe.

Bradley Willoughby, ktorému je ešte len 16 rokov, je vášnivý motocyklista a aby sa v tomto športe ešte zdokonalil, skoky na motorke trénuje aj u svojich rodičov na farme a pri tom veľmi rád počúva aj hudbu, ako inak než zo slúchadiel.

586fc7fa2f0ed

Jedného dňa však pri tréningu stratil nad motorkou kontrolu a z motorky spadol na ostnatý drôt, v ktorom uviazol a dokonca si zlomil aj nohu. Toto by samo o sebe nebolo u motorkárov nič vážne, ale slúchadlá, ktoré na sebe pri páde mal, sa v momente stali nebezpečnou zbraňou.

586fc80664f77

Tenký kábel od slúchadiel sa razom premenil v gilotínu a Bradley kvôli nim takmer prišiel o hlavu. Našťastie k tejto nehode okamžite pribehli aj Bradleyho rodičia, ktorí mu poskytli prvú pomoc a zavolali záchranku.

Len vďaka nim Bradley vážnu nehodu prežil a my týmto upozorňujeme na to, ako je nebezpečné počas jazdy na motorke a aj v aute mať v ušiach slúchadlá. Nikdy neviete, čo sa môže počas jazdy stáť, navyše ani nepočujete, čo sa okolo vás deje.

Tiez sa Vam moze pacit