Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty

Povedzte nám, ktorú časť tela si umývate ako prvú a my vám povieme, aký máte charakter. Naozaj to funguje.

My všetci venujeme veľkú pozornosť hygiene hlavne preto, aby sme vyzerali čisto, nesmrdeli a vyhli sa kožným chorobám. Ale časť tela, ktorú si počas sprchy alebo kúpeľa umývate ako prvú, môže odhaliť mnohé o vašom charaktere. K takémuto záveru prišli vedci počas pozorovania rôznych ľudí. Tvrdia, že práve toto dokáže človeka charakterizovať pravdivejšie, ako všetky horoskopy spolu.

Znie to síce dosť zvláštne, ale poďme sa na to teda pozrieť. Redakcia „Tak jednoducho!“ vám povie, aké vlastnosti majú ľudia, ktorí si ako prvú umývajú tú alebo inú časť svojho tela.

Hlavné črty charaktera

TVÁR

Ak v sprche začínate svoj rituál čistoty tak, že si najskôr umyjete tvár, sú pre vás veľmi dôležité peniaze. Neustále uvažujete nad tým ako ich zarobiť viac, aby ste deťom zabezpečili budúcnosť, niečo prerobili alebo opravili a tak ďalej. Tiež ľudia, ktorí si ako prvé hneď umyjú tvár, sú veľmi ambiciózni a priateľskí. Sú to dobrí a spoľahliví priatelia, ktorí sú vždy otvorení hlbokým rozhovorom. A ešte sú to výborní partneri v posteli.

VLASY

Ak svoju sprchu začínate umývaním vlasov, dušou ste umelec. Vaše myslenie je kreatívne a často sa nechávate viesť srdcom namiesto počúvania rozumu. Milujete sa prechádzať v oblakoch a veľa snívate, za čo vás ľudia považujú za lenivých. Zvyčajne to je aj pravda, ale ak si určíte nejaký cieľ, alebo nájdete zmysel svojho života, potom vám rovných nenájdete.

HRUĎ

Ľudia, ktorí si ako prvé umývajú hruď, majú dobrú logiku a sú veľmi priamočiari. Nestrácajú čas nečinnosťou a snami a pri rozhodovaní vždy používajú chladné myslenie. Sú veľmi cieľavedomí a preferujú konať, nečakať. Ale, bez ohľadu na toto všetko, za priateľov si vždy vyberajú hlavne tvorivých ľudí.

PODPAZUŠIE

Ak sú v prvom rade na umytie vaše podpazušia, tak potom ste od prírody veľmi dobrý a zodpovedný človek. Ste pracovitý a nikdy neodmietnete pomoc svojim kolegom alebo priateľom, kvôli čomu máte s mnohými spolupracovníkmi veľmi dobré vzťahy. Ale kvôli svojej dobrote a dôvere vás ľudia dosť často klamú a využívajú na vlastné účely. Preto buďte radšej pozornejší voči vášmu okoliu.

UŠI

Výskumníci tvrdia, že ľudia, ktorí si ako prvé umývajú uši sú veľmi pozorní a vnímaví. Vždy držia krok s dobou a všestranne sa rozvíjajú. Zaujímajú sa o nové technológie, veľa cestujú a komunikujú. Ale spolu s tým sú títo ľudia tiež arogantní a tvrdohlaví, čo je ešte podčiarknuté ich sebavedomím.

PLECIA

Ak patríte k ľuďom, ktorí si ako prvé umývajú plecia, tak potom ste s najväčšou pravdepodobnosťou nerozhodný človek. Ťažko hľadáte svoj zmysel svojho života a nových priateľov si tiež nájdete len s veľkou námahou. Najradšej ste sami. Mávate časté výkyvy nálad a mnohokrát sa utápate v zúfalstve. Môžete jednoducho minúť peniaze v kasíne alebo sa rozhodnúť pre hocijakú zmenu. Preto by ste si mali nájsť priateľov, ktorý pre vás budú oporou.

ŠIJA

Podľa mienky výskumníkov, ľudia umývajúci si ako prvú šiju sú jednoduchí. Vyhýbajú sa zodpovednosti a vedú asociálny spôsob života. Myslia si, že celý svet sa krúti len okolo nich. Neustále sú si istí, že ich osoba je najdôležitejšia a všetci dookola o nich neustále hovoria.

INTÍMNE PARTIE

Ľudia, ktorí si na začiatku umývajú intímne partie, majú o sebe veľmi vysokú mienku. Tiež sú veľmi sexuálne atraktívni a vždy sú obklopení pozornosťou opačného pohlavia. Sú veľmi vyberaví čo sa týka ľudí, k sebe si pustia len blízkych a tých, čo si preveria časom. A tiež sú veľmi dobrí v posteli.

NOHY

Človek, ktorí začína svoju rutinu umývaním nôh, je veľmi zdržanlivý. V hlave má veľa nápadov, preto sa mu ťažko rozhoduje hlavne vo vážnych veciach a riedko sa ujíma vedúcich pozícií. Pokúša sa dosiahnuť mnohé, ale bojí sa neúspechu, preto prakticky nikdy neriskuje. U takého človeka musí všetko ísť podľa plánu a na všetko má svoj scenár, či už je to rodina, kariéra, interiér domu…

Tiez sa Vam moze pacit