Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Poruchy pamäte, hučanie v ušiach, vysoký krvný tlak to sú príznaky, ktoré vám bijú na poplach. Spravte si prevenciu proti takýmto chorobám

Cievami sa transportuje kyslík a živiny do všetkých orgánov, vrátane mozgu. Bohužiaľ, cievne elasticity sa vekom zhoršujú a zmenšujú v dôsledku plaku sa steny ciev znečisťujú.

Tie majú za následok poruchy pamäti, hučanie v ušiach, bolesti hlavy, vysoký krvný tlak a chronickej únavy – poplach, ktorý sa vysiela do mozgu. Potraviny s vysokým obsahom zlého cholesterolu, znečistenie a zlé návyky zhoršujú vývoj chorôb. Takže aspoň raz ročne by sme si mali doma spraviť prevanciu proti takýmto chorobám.

Nemusíte dlho hľadať potrebné suroviny, pretože všetko je vo vašej kuchyni.

NÁSTROJE NA ČISTENIE CIEV

Med + orechy
Vezmite 5 vlašských orechov, pridajte 1 polievková lyžica medu, štipku škorice a sušeného zázvoru, dobre premiešame a necháme luhovať na jeden deň v chladničke. Jesť prostriedok 3 krát denne pol hodiny pred jedlom.

Cibuľová šťava + medu
Zmiešajte tretinu šálky šťavu čerstvej cibule s pohárom medu asi 2 dcl. Liek užívať trikrát denne po dobu pol hodiny pred jedlom 1 čajovú lyžičku. Cibuľa a med, okrem toho, že čistí cievy, tiež zvyšuje imunitu slúži k prevencii na prechladnutie.2-71

Dávajte pozor a počúvajte svoje telo: progresívne zhoršenie pamäti, závraty a bolesti hlavy – sú dobré dôvody, aby ste si dohodli stretnutie s odborníkom a podstúpili dôkladné vyšetrenie.

 ZDROJ:SOVKUSOM.RU

Tiez sa Vam moze pacit