Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Pila som vodu na prázdny žalúdok a po mesiaci prišlo niekoľko veľmi zaujímavých výsledkov.

Jedného dňa, unavená z toho že som neustále vyčerpaná som sa sama seba opýtala: „Čo robia Japonky, že ich pleť je tak porcelánové, a že ich telo je štíhle no súčasne pekne vyformované?“

Po menšom prieskume som prišla na to, že ony každé ráno ihneď po prebudení vypijú pohár vody na prázdny žalúdok.

Podľa mnohých štúdii to ma jednoducho prakticky význam a pozitívne výsledky vzhľadom na zdravotný stav. Preto som sa rozhodla to skúsiť.

Pomerne rýchlo som začala na sebe pociťovať zmeny, zmeny k lepšiemu. Moja pleť a vlasy vyzerali zdravšie, taktiež aj moje telo mi dávalo jasne signály, že správne pracuje. Pozitívom tiež bolo, že som mala aj viacej energie.

Vyčerpaná z návštev lekárov a rôznych odborníkov, ktorí predpisovali stále viac a viac liekov a receptov som sa jednoducho rozhodla to všetko zmeniť a vyskúšať túto metódu s vodou inšpirovanú japonskými ženami. Výsledky boli neskutočne.


1.Cítila som sa sviežejšie a zdravšie

Len niekoľko dni potom, ako som začala piť vodu hneď z rana, začala som mat pocit, že sa cítim ľahšie. Mala som pocit, ako keby sa moje telo jednoduchšie a rýchlejšie detixikovalo.

2.Zlepšil sa mi metabolizmus

Tento spôsob mi celkovo zlepšil aj spôsob stravovania, nakoľko som nepociťovala hlad každú hodinu. Bolo jednoduchšie prejsť na pravidelnú stravu, nakoľko som nemala stále pocit hladu.

3.Pomohlo mi to zhodiť na váhe

Aj napriek tomu, že chudnutie nebolo práve mojou prioritou pri tomto „pokuse“, malo to pozitívny dopad aj na moju váhu. Tým, že som prijímali dostatok tekutín a mala pravidelnú stravu, pocítila som úbytok na váhe, čo ma potešilo, a taktiež tým, že som mala viac energie ma to motivovalo cvičiť.


4.Prestala ma páliť záha

Z času na čas som mala problém s tým, že ma pálila záha, bolo to naozaj nepríjemne. Neviem v čím to je, no našťastie už nepociťujem tieto ťažkosti a pocit nepohodlia po každom jedle čo zjem.

5.Zlepšila sa mi pleť

Nebudem klamať. Ľudia mi zvykli vravieť, že vyzerám staršie ako som v skutočnosti bola. Od kedy som začala túto terapiu vodou, vrásky už nie sú tak výrazne, pleť pôsobí zdravšie a ako keby žiarivejšie.

6.Vlasy pôsobia lepšie

Dokonca to malo vplyv aj na moje vlasy. Tie totižto stále pôsobili fádne, spadnuté bez objemu… Už po mesiaci bol zjavný výsledok, boli totižto zdravšie a lesklejšie.

7.Prestali problémy so zápalom močových ciest

Tento fakt určite nebude žiadnym prekvapením, nakoľko ak ste si tým prešli, viete že v takejto situácii musíte piť veľa tekutín. No tento spôsob je možné chápať ako určitý spôsob prevencie.

8.Nezvyknem byť už chorá

Tento jednoduchý každodenný rituál mi zlepšil môj imunitný systém. Niečo tak proste ako pitie vody na prázdny žalúdok mi pomohlo sa vysporiadať s chorobami a znížiť ochorenia na minimum.

Tiez sa Vam moze pacit