Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Odborníci na výživu sú v šoku, zaručene schudnete, tento prostriedok to dokáže, stačí ho konzumovať pred spaním a v dopoludňajších hodinách

Pred dverami je čas jarných a letných dní, to nie je príliš veľa času budete zložiť všetky vrstvy oblečenia a ukázať prácu na sebe alebo zúžiť kontakt s chladničkou. Pravdepodobne máte sen a rýchlo schudnúť, ale niekedy to môže byť veľmi ťažké.

Avšak, sú potraviny, ktoré príroda nám dala k urýchleniu chudnutia a pomáhajú telu spáliť viac kalórií. Povie vám o magickom nápoji na chudnutie, v dôsledku používania, ktorý vás poteší určite.

2 (77)

nápoj na spaľovanie tukov

ZLOŽENIE

  • 2 lyžice medu
  • 1 lyžica škorice
  • 250 ml vody

PRÍPRAVA

  1. Zmes sa mieša: škorica v horúcej vode, ale nie vriaca voda. Potom nechajte vodu mierne vychladnúť.

3 (71)

Keď voda je trochu studený (pod 60 stupňov), pridať med. V tomto prípade nestráca svoje blahodarné vlastnosti.

4 (64)

Med obsahuje antioxidanty a enzýmy, ktoré majú priaznivý vplyv na organizmus. Škorica zrýchľuje metabolizmus a znižuje hladinu cholesterolu v krvi .

Mali by ste vypiť pol nápoja pred spaním, a druhú polovicu v dopoludňajších hodinách, približne 20-30 minút pred jedlom. Celkom si všimnete do 7 dní zmeny, môžete schudnúť rýchlejšie než predtým. Výsledky budú nepochybne prekvapivé! Ale to neznamená, že môžete jesť rovnako ako teraz. Efekt je, ak budete jesť striedmo. Veľmi rýchlo odídu kilogramy v prípade kombinácie športov.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

Tiez sa Vam moze pacit