Prírodná medicína

Nový hit chudnutia: KÁVOVÁ DIÉTA! Môžete schudnúť až 7 kilogramov za 7 dní. Drží sa takto…

S touto krátkou 7-dňovou diétou môžete stratiť ať 7 kg a  to len vďaka káve. Podmienkou je piť 2-3 šálky kávy každý deň.

Káva je jedným z najpopulárnejších nápojov na svete. Okrem jej chuti má zároveň káva má mnoho výhod pre zdravie a krásu.

Kávové nápoje pôsobia ako urýchľovač metabolizmu. Z tohto dôvodu telo stráca o 200 kalórií viac.

Káva je bohatá na antioxidanty a cenné organické kyseliny, takže len jeden šálka kávy dodáva telu potrebný obsah vitamínu R. Káva tiež nepochybne pôsobí energicky na ľudské telo.

Diéta s kávou: Ukážka menu

Diéta s kávou je veľmi jednoduchá a príjemná. Počas tohto režime je potrebné konzumovať denne 2 litre vody. Najprv vždy vypite kávu a potom zjedzte naplánované jedlo.

Raňajky: 1  šálka kávy a 1 kus chleba.

Obed: 1  šálka kávy a veľký šalát rôznych druhov zeleniny, 1 plátok kuracieho mäsa a varené vajce.

Večera: 1  šálka kávy, kurča alebo ryba, voliteľný zeleninový šalát alebo ovocný šalát.

Je potrebné piť kávu, ktorá je čerstvá namletá, a nie instantná. Ľudia, ktorí majú problémy s nespavosťou, by nemali piť kávu pred večerou.

Do kávy by ste nemali pridávať cukor, mlieko ani smotanu na zlepšenie chuti.

Odborníci zdôrazňujú, že napriek vynikajúcej chuti kávy by ste mali byť opatrní pri jej používaní, nepite viac ako 2-3 šálky denne.

Nadmerné užívanie kofeínu vedie k nespavosti a v niektorých prípadoch sa potvrdilo, že piata šálka kávy spôsobuje halucinácie, a preto to s kávou určite nepreháňajte. Káva ako nápoj sa neodporúča pre ľudí, ktorí trpia vysokým krvnýmtlakom.

Tiez sa Vam moze pacit