Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Neviete sa zbaviť strií? Vieme ako sa ich zbaviť ľahko a rýchlo nadobro. Túto zázračnú vec kúpite všade

Koža – najväčší orgán ľudského tela, ktorý je prepojený so všetkými ďalšími orgánmi. Dnes zistíte, čo je potrebné urobiť, aby ste sa zbavili strií na koži.

Ak niekto hovorí, že je to nemožné, pokojne sa nad tým pousmejte. Budete však musieť poraziť vašu lenivosť a pozitívne výsledky sa stanú realitou.

Ako na to?

Žiaden dermatológ vám neporadí, ako odstrániť strie v domácich podmienkach. Je to proces, ktorý si vyžaduje úsilie a ľahšie je zákazníkovi ponúknuť odstránenie strií laserom.

Na jednej strane to nie je najlacnejšia záležitosť a nie vždy to funguje na 100%. Na to je však potrebný komplexný prístup k regenerácií kože so striami.

Pre začiatok – maska, na napnutie kože

Maska z oleja a aspirínu

  • Niekoľko tabletiek aspirínu
  • 2 PL teplého olivového oleja

Aplikácia

  1. Aspirín si rozpustite v malom množstve vody a spojením s olejom si vymiešajte kašičku. Teplú masku naneste na strie, nechajte pôsobiť 20 minút a následne umyte teplou vodou.
  2. Aplikácia tejto masky by mala prebiehať pravidelne, najlepšie každý druhý deň. Stačí trochu vytrvalosti a o mesiac uvidíte potešujúci výsledok!

Strie nie sú vekovo obmedzené a tak sa môžu vyskytnúť aj u mladých a chudých ľudí (prevažne žien). Pre dosiahnutie ešte lepších výsledkov si do masky s aspirínom a olejom pridajte 1 vajíčko. 2x týždenne si pripravte túto vylepšenú masku a budete milo prekvapení.

как убрать растяжки на спине

Okrem toho by ste mali začať zapíjať tabletky vitamínu E a vitamínu C. Vitamíny vyživia pokožku zvnútra a pomôžu ju zregenerovať.

как убрать растяжки на ногах

Taktiež sa odporúčajú pohybové aktivity, ktoré zlepšia krvný obeh. Akákoľvek záťaž robí kožu viac mladistvou, pružnejšou a atraktívnejšou. Vďaka cvičeniu sa v tele produkuje kolagén a kolagénové vlákna sú dôležitou súčasťou pri obnove kože so striami. Môže to byť napríklad plávanie, tanec, beh, čokoľvek!

So striami by ste nemali ísť do solária ani sa vystavovať slnečnému žiareniu pri opaľovaní. Vysušujete si pokožku a strie sa stanú viac viditeľnejšie. Ak však budete na slnku, nezabudnite svoju kožu vyživovať kokosovým olejom alebo krémom s vysokým ochranným faktorom.

Za strie sa nemusíte hanbiť, stačí len trochu snahy a zabudnete na všetky komplexy! Leto je čoskoro tu, tak neváhajte!

zdroj:takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit