Krása a životný štýl, Prírodná medicína

Neustále ma trápili vrásky okolo dekoltu. Potom som vyskúšala tento prírodný prírpavok a vrásky zázračne zmizli!

Vzhľad prvých vrások v oblasti krku a dekoltu môže byť pre niektoré ženy katastrofou. Dokáže vám to zabrániť nosiť šaty s hlbokým výstrihom a iné jemne odhaľujúce oblečenie. Namiesto toho uprednostnite roláky a svetre.

Ak ste už na vrásky vyskúšali všetko a nič vám nepomáhalo, vyskúšajte tieto masky na regeneráciu a obnovu elasticity kože. Stimulujú produkciu kolagénu, vyhladia vrásky a hydratujú pokožku.

Maska na báze pivovarských kvasníc


100g bieleho jogurtu
◾1 PL sušených pivovarských kvasníc
◾1 PL oleja zo pšeničných klíčkov

Zmiešajte všetky ingrediencie a aplikujte si masku na krk a dekolt. Po 15 minútach si zmyte masku studenou vodou. Postup opakujte 3-krát týždenne.

Maska z banánu a esenciálneho oleja z ruže pižmovej


1 zrelý banán
◾1 PL esenciálneho oleja z ruže pižmovej

Z banána si urobte pyré pomocou vidličky alebo mixéru, pridajte olej, dobre premiešajte a naneste zmes na požadované miesta. Nechajte pôsobiť 20 minút a následne zmyte studenou vodou. Opakujte 3x do týždňa.

Maska z medu a avokáda


100g dužiny z avokáda
◾1 PL medu

Avokádo si roztlačte vidličkou a pridajte k nemu med. Premiešajte, aby vám vznikla jednotná konzistencia a naneste na krk a dekolt masážnymi pohybmi zdola nahor. Po malej masáži nechajte masku pôsobiť 15 minút a následne ju zmyte studenou vodou.

Tiez sa Vam moze pacit