Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Netrápte sa nadmerným ochlpením. Vďaka tomuto triku, budete mať úplne hladké telo po dlhú dobu. S výsledkom budete spokojní

Rok 1980 je už dávno za nami a trend zarastených žien sa zmenil o 180 stupňov. Existuje mnoho spôsobov, ako sa zbaviť neželaného ochlpenia doma: žiletka, smotana, vosk. Po ich použití sa často objavuje podráždenie, zarastanie chĺpkov alebo strnisko.

убрать нежелательные волосы в домашних условиях

Ukážeme vám prípravok, ktorý odstráni chĺpky a navyše vás zbaví zrohovatenej vrstvy kože.

убрать нежелательные волосы в домашних условиях

Potrebujete:

  • 1 ČL jedlej sódy
  • 1 PL kávovej usadeniny
  • Pár kvapiek olivového alebo kozmetického oleja

Príprava

Zmiešajte si jedlú sódu s kávovou usadeninou. Ak nechcete, aby bola zmes príliš suchá, pridajte do nej niekoľko kvapiek oleja. Všetko spolu dohladka premiešajte.

убрать нежелательные волосы навсегда

Výslednú zmes aplikujte na oblasti s nechceným ochlpením (koža by mala byť vopred naparená v sprche). Peeling naneste rovnomerne a masírujte približne 5 až 10 minút. Následne zmyte teplou vodou. Prípravok požívajte po dobu 1 týždňa.

Nanášajte to na ruky a nohy, vyhýbajte sa oblasti bikín, pretože tam je pokožka veľmi jemná. Už po týždni oceníte hladké končatiny. Ak však máte na vašom tele hustejšie ochlpenie, ako obyčajne, môže ísť o hormonálnu nerovnováhu, preto by ste sa mali poradiť s vaším lekárom.

убрать нежелательные волосы навсегда

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit