Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravie a životospráva

Namočte vatu do alkoholu a priložte si ju do oblasti pupka, neuveríte s koľkými chorobami si hneď poradí

Samoliečba je určite krátkozraké cvičenie. V prípade, že je vážny problém, treba prekonať lenivosť a strach a odhodlanie ísť doktorovi! Ale … my len zriedka tak robíme, pretože často nevenujeme dostatočnú pozornosť zdraviu.

Tradičné metódy liečby bolesti sú osvedčené a väčšinou účinné. Táto metóda, je úplné vyliečenie, a funguje na 100%.

Pomôže odstrániť nepríjemné bolestivé príznaky a znášať okamih krízy.

Ako sa zbaviť zápalu a bolesti, je treba len dať vatu namočenú v liehu, DO PUPKU! Najlepšie je používať 50% alkohol.

Je to možné? Avšak, táto látka je účinná pre menštruačné bolesti, pri bolestiach brucha, prechladnutí, kašli a chrípke. Aj tento spôsob vás zbaví kŕčov a bolesti svalov, zmierni zápal v tele.

3-83

Ak si uvedomiť, že zdravie je niečo zle, začnete kašľať, zdá sa, že teplota stúpne – aplikovať si toto. Len navlhčiť bavlnu v alkohole, odstráneniť prebytok a vložiť vo vnútri pupka. Vata by mala tesne priliehať k pokožke.

Samozrejme, že existujú aj iné populárne spôsoby liečby kašľa. Napríklad mliečneho karamelu alebo medu. Metóda s vlnou je zaujímavá, pretože odstraňuje zápaly a uvoľňuje svaly pri kašli je tiež veľmi užitočné.

4-71

Keď bolesť ustúpi a prichádza úľava, budete od radosti aj spievať. Tento príjem alkoholu je vždy účinný a je známy už od staroveku. A nech ste všetci zdravý.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

Tiez sa Vam moze pacit