Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

Najúčinnejšia ázijská diéta: Schudnite 3 kg už za 10 dní!

Väčšina ázijských žien má dokonalú postavu bez celulitídy. Je to vďaka ich zdravej výžive, bez rafinovaných cukrov a nasýtených tukov. Mali by ste vedieť, že podľa ázijskej filozofie je jedlo rozdelené do niekoľkých menších tanierov alebo misiek, ktoré nie sú nikdy naplnené doplna.

Tento ázijský jedálniček vytvoril Dr. Colin Campbell. Ako všetci vieme, hlavnou zložkou v ázijskej strave je ryža., ktorá je najčastejšie v kombinácií s mäsom, ovocím a zeleninou.

Ak chcete mať dokonalé telo ako ázijské ženy, budete musieť konzumovať dostatok množstva špenátu, cesnaku, cibule, mrkvy každý deň. Môžete ich jesť čerstvé, varené alebo okorenené s olejom, či octom. Taktiež môžete do stravy zahrnúť orechy, čerstvý syr, jogurt alebo sóju.

Raz za týždeň môžete jesť hydinové mäso, vajcia, či sladkosti. Rovnako raz za týždeň si môžete dať teľacie mäso, hovädzie alebo bravčové. Ale nezabúdajte, že všetko treba jesť s mierou.

Ázijský jedálniček na celý deň:

Raňajky

Na raňajky by ste si mali dať varené pšeno v odtučnenom mlieku a šálku nesladeného čaju s citrónom.

Desiata

Na olovrant si dajte pomaranč alebo grapefruit, k tomu zelený čaj a narezané ovocie s nízkotučným jogurtom.

Obed

Obed by mal vyzerať nasledovne: hnedá ryža v kombinácií s varenou zeleninou a paradajkovou omáčkou, alebo kurča s pečenými zemiakmi okorenené citrónom a octom.

Olovrant

Šálka harmančekového čaju, zeleného čaju alebo nízkotučného mlieka.

Večera

Nakrájané kuracie mäso na malé kocky zmiešané s brokolicou alebo inou zelenou zeleninou. Mäso si môžete pripraviť na troche oleja s korením a citrónom.

Večera č. 2

Tí, ktorí chodíte neskoro spať, by ste si mali dať šálku čaju alebo mlieka.

Zdroj: healthtipsportal.com

Tiez sa Vam moze pacit