Krása a životný štýl

Najlepšie tipy nato, aby ste odstránili tuk ktorý sa vám nazbieral v okolí rúk

Tuk je všade na tele. Potrebujeme ho, ale nie vždy je vhodný tam kde sa ukladá. V okolí rúk nie je veľmi estetický vhodný. Je veľmi obtiažne ho preto spáliť. Spôsobuje pocit, že máte ruky ochabnuté.

Ďalším faktorom je, že tuk v oblastí ramien je problematický kvôli starnutiu. Ako starneme tak naše telo ma tendenciu ukladať viac tuku ako je obvyklé a svaly sa nám začínajú zmenšovať už po dvadsiatich rokoch nášho života. To je dôvod prečo sú ramená ochabnutejšie, pretože tam sa tuk nahromadí. Ďalším faktorom ktorý tuk spôsobuje je spomalenie metabolizmu. Metabolizmus sa spomaľuje a čím sme starší, tak spaľujeme menej kalórií. Nepríjemným výsledkom je tuk. Samozrejme najviac čím prispievame k hromadeniu tuku je to , že necvičíme alebo sa nevhodne stravujeme. Nesprávna životospráva. Zlé zlozvyky a režim dňa. Potrebujeme sa viac hýbať a cvičiť.

mcfat-arm

healthylifevision.com

Majte správnu životosprávu. Vhodná strava a zníženie príjmu kalórií vo vašom tele sa vám oplatí. Ak chcete zrýchliť váš metabolizmus, jedzte viac vlákniny. Vláknina je veľmi potrebná pri spaľovaní kalórií. Presvedčte sa aby sa vaša strava skladala aj z bielkovín. Viac bielkovín znamená, že budete mať pocit sýtosti dlhší. Bielkoviny sa pomalšie rozkladajú.

Jedzte pravidelne a menej porcií jedla. Behom dňa si tak zvyknete a vaše telo nebude mať pocit hladu.
Najdôležitejšia pravidelnosť, ak považujete raňajky za základ dňa, nevynechávajte ich. Ak sa cítite ráno po raňajkách slabšia, nejedzte ich nasilu, ale aspoň niečo, čím si telo naštartujete. Ak chcete pomôcť svojmu metabolizmu, zvýšte príjem tekutín.Ak chcete znížiť množstvo kalórií a potravín pite 3dc vody pred každým jedlom.

Odporúčame piť zelený čaj. Zelený čaj má schopnosť spaľovať kalórie a zvýšit vašu energickú hladinu. 3- 4 šálky zeleného čaju denne. Táto metóda urýchluje metabolizmus.

fat-arm

Ak chcete páliť kalórie, tak cvičte každý deň. Nasledujúce aktivity ako horolezectvo, skákanie cez lano alebo plávanie a veslovanie najviac pomáhajú. Beh je samozrejme klasika.

Používajte viac schody ako výťah. Stále keď máte možnosť si vybrať tak siahnite po schodoch. Spálite oveľa viac kalórií.
Tak experimentujte.. 3 mesiace? 6 mesiacov? Čo tak životný štyl? počkajte si na výsledok.. máte to vo vlastných rukách. Vy sami rozhodujete o tom, čo budete jesť a aké množstvo

Tiez sa Vam moze pacit