Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

Ako môže krvná skupina definovať ženský temperament? Pozrite sa na tú svoju

Už viac ak 25 storočí ľudia skúmajú ľudský temperament. Vonkajšie rozdiely medzi ľuďmi sú na prvý pohľad jasné, čo sa týka temperamentu, ten často zahŕňa celý rad psychologických charakteristík: hĺbku a stabilitu emócií, rázne opatrenia, jednotlivé charakteristiky správania a aktivít.

Existuje mnoho cvičení, postupov a metód, ktoré nám pomáhajú porozumieť tejto problematike. Japonci a Kórejci sa napríklad držia teórie, ktorá spája temperament s ľudskou krvnou skupinou.

характер женщины по группе крови

Ženský temperament

  1. Skupina A

Ženy s touto krvnou skupinou sú veľmi sebecké. Vo vzťahoch s mužmi sú žiarlivé a vášnivé. Po celú dobu sa snažia kontrolovať svojho partnera, takže u muža, ktorému napadne ísť na party, je pravdepodobné, že sa mu to nepodarí.
Lákajú ich také isté povahy, aké majú aj ony. Pri pokojných a milých partneroch ich vášeň rýchlo vychladne. Čo sa týka práce, sú veľmi úspešné a vždy sa im podarí to, čo si zaumienia.

характер женщины по группе крови

  1. Skupina B

Tieto ženy sa vyznačujú trpezlivosťou a pokojom. Sú nesebecké, priateľské a disciplinované. Ocenia poriadok, pohodlie a svoj pokoj prenášajú aj do riešenia problémov. Na druhej strane môžu byť tvrdohlavé a často podráždené. Nemajú problém s tým, ak sa vo vzťahoch podriaďujú, to znamená že sú plachšie a hanblivejšie. Zástupkyne krvnej skupiny B – dokonalé ženy.

характер женщины по группе крови

  1. Skupina AB

Toto sú ženy s flexibilnou povahou: vedia zniesť samotu, no aj vo veľkom kolektíve sa cítia, ako ryba vo vode. Na rozdiel od prvých dvoch typov, nemajú rady riadenie ľudí či vecí ani podriaďovanie sa. Sú schopné profitovať z rôznych situácií a odstať pri tom vždy nezávislé. Majú rady zábavu a preto sa nečudujte, ak zistíte, že majú množstvo priateľov opačného pohlavia.

группа крови

  1. Skupina 0

Jemné ženy ktoré sú ohľaduplné, zdvorilé a čestné. Bohužiaľ nie vždy sa vedia správne rozhodnúť: sú plné pochybností a bojujú so svojimi vnútornými konfliktami. Vo vzťahoch preferujú úprimnosť.

Akú skupinu máte vy? Mimochodom, v Japonsku na základe krvnej skupiny vyberajú aj ľudí do zamestnania!

группа крови

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit