Krása a životný štýl, Prírodná medicína, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Môjho manžela neustále trápili bolesti kolien a skúsil skoro všetko, no nič nepomáhalo. Potom sme objavili jednoduchý prostriedok na zastavenie artrózy

Bolesťou kolien a kĺbov trpí obrovské množstvo ľudí. Niet sa čo čudovať, kolená sú vystavované veľkej záťaží v podobe športu, nadváhy či so zvyšujúcim sa vekom.

Ak prípravky určené na zlepšenie stavu vašich chrupaviek nepomáhajú a bolesti pretrvávajú, vyskúšajte tento domáci recept!

frhztj
Masť na báze medu a aspirínu dokáže zastaviť artritídu. Koniec koncov, med je prírodný bio stimulátor, ktorý podporuje rozvoj kĺbovej tekutiny buniek obklopujúce chrupavky. To zase prispieva k obnove chrupavky a spolu s aspirínom sa znižuje zápal a zvyšuje podpora pre regeneráciu tkanív.

dsgfj

Med a aspirín

  • 10 tabletiek aspirínu
  • 200g tekutého medu

Príprava a aplikácia

  1. Tabletky rozmeľte na prášok a zmiešajte s medom.
  2. Zmes nechajte odstáť 10 dní pri izbovej teplote a pravidelne ju miešajte.
  3. Pripravenú mastičku si natrite na kolená, zabaľte do potravinárskej fólie alebo sáčku a pevne oviňte vlneným uterákom.

awfrh

Táto procedúra sa najlepšie vykonáva vo večerných hodinách, aby účinkovala celú noc. Pri prvej aplikácií môžete pociťovať mierne pálenie, ale po chvíli prejde. Ak si chcete svoju kĺbovú terapiu o niečo viac posilniť, kombinujte ju s pitím ovseného nápoja.

Majte na pamäti, že recept s medom nie je vhodný pre ľudí s alergiou na včelie produkty! V priebehu liečby sa vyvarujte podchladeniu, dlhšej chôdze a státia, aby sa minimalizovala záťaž kĺbov.

Liečba si vyžaduje čas, pravidelnosť a nemali by sa ignorovať ani prípravky na posilnenie chrupaviek, masáže boľavých kĺbov, ktoré je lepšie praktizovať po konzultácií s lekárom.

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit