Krása a životný štýl, Zdravie a životospráva

Mladá žena trpela morbídnou OBEZITOU, ale po 9 mesiacoch sa jej podarilo schudnúť 55kg!

Zoznámte sa s 25-ročnou Kate Reiter. Je až ťažko uveriť, že pred 9 mesiacmi vážila 120kg! Nie je to tak dávno, čo Katine raňajky pozostávali z čokoládovej tyčinky a energetického nápoja. Počas dňa sa prehrýzla niekoľkými sendvičmi a vo večerných hodinách bolo pravidlom, že jej príde donáška z McDonaldu, kde dostala veľkú tašku s dvoma burgermi, hranolčekmi a kuracími nugetkami.

как заставить себя похудеть

Je samozrejme, že tieto stravovacie návyky po sebe zanechali katastrofálne následky. Každým pribúdajucim rokom bola Kate tažšia o 10 kíl. Zo začiatku jej to nerobilo veľké starosti ani obavy, až kým to nezačalo mať zdravotné následky. Jej nohy začali puchnúť, takže nemohla ďalej vykonávať svoju prácu predavačky

Kedy prišiel bod zlomu?

Zhoršujúce sa zdravie v dôsledku obezity prinútilo mladú Kate vstúpiť si do svedomia. Bola rozhodnutá vzdať sa nezdravého prejedávania sa a začala počítať kalórie.

Ako prvé, svoj denný príjem znížila na 1200 kalórii denne, ale vďaka aktivnému cvičeniu sa ukázalo, že bude lepšie, ak si ho zvýši na 2000. Už po jednom mesiaci sa jej podarilo znížiť váhu na 100kg!

как заставить себя похудеть

Intenzívny tréningový plán dokáže pomôcť ženám nielen rýchlo schudnúť, ale aj tomu, aby na ich tele neostala ovisnutá koža.

V súčasnej dobe vyzerá úžasne a pracuje ako fitness trénerka, kde pomáha aj iným ľuďom prekonávať ich problémy s nadváhou.

как заставить себя похудеть

zdroj:takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit