Krása a životný štýl, Zdravé recepty, Zdravie a životospráva

Mega zabijak obezity: Len s 1 čajovou lyžičkou denne schudnete 15 kg za mesiac

Mnohí experti tvrdia, že najlepším spôsobom ako schudnúť, je zrýchliť váš metabolizmus.

Každý z nás má rozdielnu rýchlosť metabolických procesov. Niektorí nepriberú, ani keby celý deň jedli, iní zasa priberú obrazne povedané aj z pohára čistej vody.

Rozdiel je v tom, ako rýchlo vaše telo dokáže spracovávať potravu a či ju premení na energiu alebo ju uloží do zásob v podobe tukov.

Ako urýchliť metabolizmus

Existujú spôsoby ako metabolizmus urýchliť. Najjednoduchšou cestou je konzumovať potraviny, ktoré majú naň stimulujúce účinky.

V tomto článku vám prezradíme jedno korenie, ktoré to dokáže. Ak ho skombinujete s vašou ostatnou potravou, zrýchlite metabolizmus a dosiahnutie vašej ideálnej váhy bude oveľa jednoduchšie.

Štúdia vykonaná na Univerzite medicíny v Iráne potvrdila, že niektoré korenia pomohli účastníkom štúdie výrazne znížiť váhu.

Štúdia zahŕňala 44 žien s problémovou váhou, ktoré rozdelili do dvoch skupín. Obe skupiny počas 3 mesiacov konzumovali zdravú stravu s rovnakým počtom kalórií.

Jediným rozdielom bolo, že jedna skupina si každý deň pridávala 3 gramy práškovej rasce (necelá čajová lyžička) do 140 gramového jogurtu.

Úžasný výsledok štúdie

Prvá skupina, ktorá si do stravy pridávala rascu, schudla o 8 kíl viac než druhá skupina, ktorá si rascu nepridávala.

Dokázalo sa tým, že rasca dokáže účinne znižovať mieru telesného tuku. Kým prvá skupina stratila 15% tuku, druhá len 5%.

Záver

Rasca je veľmi efektívna pre odbúranie a spaľovanie tukov, pretože je bohatá na látku filosterol, ktorý dokáže zabrániť ukladaniu cholesterolu vo vašom tele.

Okrem toho, mnohí experti mu taktiež pripisujú vplyv na zrýchľovanie metabolizmu. Preto, ak chcete schudnúť, nečakajte a začnite si rascu pridávať do vášho jedla už dnes.

zdroj: http://www.yourstylishlife.com/this-is-the-murderer-of-obesity-with-only-a-tablespoonful-will-go-down-30-pounds-in-a-month/

Tiez sa Vam moze pacit